Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Епіфаній готовий до приязної зустрічі з Онуфрієм із Московського патріархату

Епіфаній готовий до приязної зустрічі з Онуфрієм із Московського патріархату

Предстоятель ПЦУ не бачить підстав уникати спілкування з православними РПЦ в Україні.

Стосунки між православними християнами в Україні мають бути мирними і конструктивними, тому керівництво Помісної Церкви відкрите до діалогу з духовенством Московського патріархату. Про це заявив в ефірі програми "Право на владу" на "1+1" предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній.

"Привітаюся, звичайно", - відповів він на запитання про те, чи буде вітатися з митрополитом Московського патріархату Онуфрієм при зустрічі. "Нам потрібно вести діалог", - додав Епіфаній.

Відео Двері для представників Московського патріархату відчинені – митрополит Епіфаній

Двох митрополитів київських існувати не може. Тож очільник московського патріархату Онуфрій автоматично вже став митрополитом російської православної церкви в Україні. Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.Тиждень розповів новообраний предстоятель православної церкви України Епіфаній. 

Двері для представників Московського патріархату відчинені – митрополит Епіфаній

Глава ПЦУ пояснив, що нова об’єднана церква налаштована на конструктивні стосунки, а не конфлікт. "Ми повинні знайти порозуміння, а не ворожнечу", - заявив владыка. "Якщо вони відчують любов, вони приєднаються до Помісної Церкви", - пояснив він.

Також митрополит Епіфаній заявив, що закон Верховної Ради про перейменування релігійних організацій із центром у країні-агресорі відповідає очікуванням українців. "Реальність повинна відповідати суті. Кожен православний українець повинен розуміти, до якої церкви він ходить", - заявив він. На думку митрополита, це рішення полегшить, а не ускладнить ситуацію в стосунках між церквами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції