Епіфаній назвав "історичним моментом" визнання ПЦУ Олександрійським патріархатом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Олександрійський патріархат є одним з найвпливовіших у православному світі.

Очільник Православної церкви України митрополит Епіфаній привітав визнання автокефалії ПЦУ Олександрійським патріархатом.

Про це йдеться на його сторінці у фейсбуці.

Епіфаній нагадав, що патріарх Олександрійський і всієї Африки Федор ІІ 8 листопада вперше згадав його ім’я як предстоятеля Православної церкви України в диптиху православних церков під час богослужіння в храмі Архангелів у столиці Єгипту Каїрі.

"Для наших церков це був справді історичний момент єднання в молитві: сьогодні у той самий час я звершив божественну літургію у храмі великомученика Димитрія Солунського на Київщині в селі Бузова, за якою також молився та поминав патріарха Александрійського. Тож у цей чудовий день ми радіємо довершенню повноцінного братнього єднання між нашими помісними церквами", – сказав Епіфаній.

Господь наш Ісус Христос єднає нас всіх у любові. Сьогодні ми, православні брати і сестри, як ніколи сильно відчуваємо...

Опубліковано Митрополит Епіфаній Пʼятниця, 8 листопада 2019 р.

Нагадаємо, ПЦУ визнав один з найдавніших патріархатів світу - Олександрійський. Там офіційно почали церковне спілкування з ПЦУ, її предстоятеля Епіфанія тепер поминають під час богослужінь. Олександрійський патріархат на чолі з патріархом Феодором ІІ, є одним з найвпливовіших у православному світі. Тож більшість молодших помісних церков заявили, що визначатимуться, чи визнавати українську об'єднану церкву залежно від рішення Олександрійського патріархату. 

Відео Російська церква припинить спілкуватися із грецькою, якщо та визнає українську

Церковні ігри престолів. Російська церква пригрозила грецькій, що припинить із нею спілкування у випадку, якщо та визнає українську. У Москві сьогодні пройшов кількагодинний синод РПЦ, основним питанням порядку денного знову було українське.  

Російська церква припинить спілкуватися із грецькою, якщо та визнає українську

Залиште свій коментар

Вибір редакції