Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Епіфаній прокоментував чутки про контроль Філарета над усіма фінансами церкви

Він розповів, за рахунок чого утримується ПЦУ.

Предстоятель ПЦУ Епіфаній розповів, що весь Київ, включно з фінансами, які надходили в церковну касу, окрім Михайлівського монастиря, залишилися за почесним патріархом Філаретом.

Так він прокоментував чутки про скрутну фінансову ситуацію в ПЦУ через те, що Філарет нібито контролює всі фінанси в церкві, в інтерв'ю ВВС News Україна.

Епіфаній зазначив, що наразі Київська митрополія, Київська православна богословська академія - частково утримуються з тих пожертв, які надходять в казну Михайлівського золотоверхого монастиря. Решта коштів – від благодійників.

Водночас він додав, що розмови про те, щоб "відібрати" щось у Філарета не відповідають дійсності.

ВідеоОбурений Патріарх Філарет шкодує, що підтримав кандидатуру Епіфанія на Соборі

Почесний Патріарх Філарет сьогодні вийшов до журналістів із великою прес-конференцією. Розповів - обурений тим, що учасники Об'єднавчого собору, зокрема архієреї та президент Порошенко, зрадили, бо не дотрималися своїх обіцянок. Обіцяли Філарету, що новою церквою керуватиме він, а митрополит Епіфаній лишень представлятиме ПЦУ за межами України. Домовленості, за словами самого владики, були усні.  

Обурений Патріарх Філарет шкодує, що підтримав кандидатуру Епіфанія на Соборі

Нагадаємо, почесний патріарх Філарет надіслав листи архієреям на бланку Київського патріархату, що спричинило хвилю занепокоєнь тим, що Томос, про який так довго домовлялись на найвищому державному рівні, може бути відкликаний Вселенським патріархом Варфоломеєм. Цю тезу підтвердив і предстоятель ПЦУ митрополит Київський Епіфаній. "Сьогодні повернення до попередньої структури Київського патріархату означає повернення назад, в ізоляцію, втрату Томосу й усіх здобутків церковної незалежності", - наголосив він.

В Мінкульті поспішили запевнити, що УПЦ Київського патріархату ліквідований 15 грудня 2018 року під час Об'єднаного собору за участі представників влади, УПЦ КП, УАПЦ і частини УПЦ МП.

Зазначимо, на нашуміле запрошення Філарета взяти участь у молитовному святкуванні на честь священномученика Макарія відгукнулось лише четверо єпископів з понад 60.

Залиште свій коментар

Вибір редакції