Епіфаній заявив про остаточну ліквідацію УПЦ КП та УАПЦ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Церковні структури ліквідовані юридично.

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній під час засідання Синоду 14 грудня заявив про остаточну ліквідацію УПЦ Київського патріархату та УАПЦ. 

За словами заступника голови управління ПЦУ із зовнішніх зв'язків Євстратія Зорі, це одна з перших новин яку озвучили на Архієрейському соборі ПЦУ в суботу.

"На засіданні Архієрейського собору митрополит Епіфаній повідомив про юридичне припинення релігійних організацій "Київська Патріархія УПЦ КП" і "Патріархія УАПЦ", - написав він у Facebook.

Як повідомлялося, для почесного патріарха Філарета створять релігійну організацію в складі Православної церкви України у формі місії. Таке рішення ухвалили в четвер, 5 грудня, під час засідання священного синоду ПЦУ у зв'язку із завершенням процедури ліквідації УПЦ КП. З огляду на минулі заслуги в розвитку церкви, Філарету залишили право на пожиттєве проживання і використання для своєї діяльності комплексу будівель за адресою місто Київ, вулиця Пушкінська, 36. Також до кінця життя патріарх може здійснювати богослужіння у Володимирському соборі в столиці. Крім того, на засіданні було ухвалено, що за рахунок відрахувань від Володимирського собору і добровільних пожертвувань буде фінансуватися довічне матеріальне утримання Філарета.

Відео Епіфаній розповів, як ПЦУ намагається діяти та допомагати людям на окупованих територіях

Митрополит Епіфаній розповів, що ПЦУ постійно молиться за настання в Україні справедливого миру, а також активно допомагає людям з окупованих територій.

Епіфаній розповів, як ПЦУ намагається діяти та допомагати людям на окупованих територіях

Залиште свій коментар

Вибір редакції