Ердоган попросив у Джемілєва список українських політв’язнів в РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, кілька днів тому МЗС Туреччини попросило повний список політв’язнів.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган попросив лідера кримських татар Мустафу Джемілєва надати йому список українських політв’язнів у російських тюрмах, з приводу яких він пообіцяв «говорити з Путіним».

Про це Мустафа Джемілєв заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Зараз у російських в’язницях понад 70 наших політв’язнів. Зробіть, домовтеся з Путіним про їхнє звільнення! Він сказав: звісно, ми вживатимемо якихось заходів, але ви назвіть хоча б кілька імен. Я назвав Сенцова, Кольченка...», — розповів Джемілєв.

За його словами, кілька днів тому МЗС Туреччини попросило повний список політв’язнів.

Фотогалерея У Києві під російським посольством відбулась акція на підтримку Сенцова (8 фото)

«Я думаю, що все одно вони говоритимуть з Путіним. Але наскільки виявиться продуктивною розмова? Я ще запитував: чи є у вас там «в заначці» ще російські терористи, щоб обміняти? Хоча, з моєї точки зору, це взагалі-то аморально — міняти абсолютно безневинних людей, патріотів своєї країни на терористів, на людей, у котрих руки по лікті в крові», — резюмував Джемілєв.

ВідеоЛисти підтримки Сенцову прочитали під російськими посольствами у Києві, Львові та Лондоні

100-й день голодування Олега Сенцова. Щоб підтримати відчайдушного українського режисера, який в російській колонії відмовився від їжі на підтримку усіх українських політв'язнів, під російськими посольствами сьогодні читають листи до Сенцова. 

Листи підтримки Сенцову прочитали під російськими посольствами у Києві, Львові та Лондоні

Як повідомлялося, глава представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі закликав Росію негайно звільнити Сецнова.

Вибір редакції