Ескалація на кордонах України: Зеленський заявив про готовність "дати відсіч"

Ескалація на кордонах України: Зеленський заявив про готовність "дати відсіч"

Фото: petition.president.gov.ua

За його словами, волонтери також напоготові.

Міжнародні партнери України готові підтримати її фінансово і застосувати проти РФ додаткові санкції. А українська армія має необхідне оснащення, щоб у разі чого дати відсіч окупантам.

Про це він заявив у зверненні.

"Чи потрібно сьогодні нам бути пильними? Так. Чи потрібно нам боятися? Ні. Бо Україна-2021 дуже відрізняється від України-2014. Ми не боїмось, бо Україна-21 не має ілюзій. Розуміє, хто справжній друг і брат. Хто готовий підставити плече, а хто може вдарити в спину. А тому Україна-21 розуміє всі можливі сценарії та знає, що буде робити у відповідь за будь-якого розвитку ситуації", - сказав Зеленський.

Президент наголосив, що українська армія - сильна і готова дати відсіч будь-кому, а захисники вже звикли робити свою справу. За його словами, в них є якісне оснащення та зброя, цінний досвід, мужність, високий бойовий дух. "Прохід, проїзд чи проліт нашою землею небажаним гостям – заборонений і неможливий. Чи не мають захисники чогось? Так. Страху й невіри у свої сили", - сказав Зеленський.

На його думку, суспільство, яке готове до масової волонтерської мобілізації, все знайде і привезе для них. "Ми не боїмося, бо ми – прекрасна нація прекрасних людей. І ми – нація творців, а не руйнівників. І всі ми готові відкласти свої ноутбуки, указки, мікроскопи, пензлі, шпателі, граблі й лопати й захистити свою землю. Бо іншої в нас немає. Бо тікати не збираємось. Бо здаватися не звикли", - сказав він.

Володимир Зеленський наголосив, що Україна має потужну підтримку міжнародних партнерів: Сполучених Штатів Америки, Франції, Німеччини, Великої Британії, Туреччини, Рада Європи, НАТО. За його словами, всі вони на боці України, бачать мотиви Росії і готові підтримувати українців фінансово. А також можуть запроваджувати далі жорсткі санкцій та ухвалювати резолюції проти РФ.

"Водночас нашим громадянам дуже потрібно розуміти, на що ще готовий світ. Як саме і ким саме ви допоможете нам, якщо дехто знову проігнорує кордони в центрі Європи? Чи розумієте ви, що Україні, а разом з нею – усьому світу, що вірить у силу й непохитність міжнародного права, може знадобитися значно, значно більше, ніж дипломатична стурбованість. Усім нам може знадобитися рішучість", - сказав Зеленський.

Новини України: Офіс президента оприлюднив звернення до партнерів і запросив Путіна на Донбас

Новини України: Офіс президента оприлюднив звернення до партнерів і запросив Путіна на Донбас

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація