Евакуація - вигадка журналістів?

Нестор Шуфрич просить журналістів не сіяти паніку серед кримчан.

Нестор Шуфрич
УНІАН
За словами Н.Шуфрича, питання про евакуацію людей «навіть не стоїть»
Міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич закликає журналістів не нагнітати ситуацію серед населення Криму через пожежу в Алупкінському лісництві Ялтинського гірничо-лісового природного заповідника.

Як повідомили у прес-службі Головного управління МНС України в АРК, за словами Н.Шуфрича, питання про евакуацію людей «навіть не стоїть»:

«У разі виникнення ситуації, яка вимагатиме негайної евакуації населення, я заявляю, що у нас вистачить досвіду, техніки і засобів, аби оперативно розв`язати цю проблему, однак питання про це навіть не стоїть,» - відзначив міністр.

За даними кримського Главку МНС, завдяки залученій авіації пожежа пішла на спад. Тільки за один день (27 серпня – Прим.Ред.) спеціальна авіатехніка скинула на палаючі дерева декілька сотень тонн води.

Пожежа на Ай-Петрі
УНІАН
За даними кримського Главку МНС, завдяки залученій авіації пожежа пішла на спад
«Пілот пожежного літака розповів, що завдяки спільному гасінню людей, техніки, вертольотів і літака прогрес і ефективність помітні одразу,» - відзначають рятувальники.

Н.Шуфрич висловив подяку всім, хто брав участь у гасінні пожежі, особливо він відзначив «відмінну роботу пілотів спеціальної пожежної авіації».
Напередодні ряд телеканалів розповсюдив інформацію про плановану евакуацію жителів багатьох населених пунктів Південного берега Криму. Ця інформація була також продубльована багатьма інтернет-виданнями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: