Евакуйованих з Риги мешканців Дніпропетровської області відправили на обсервацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українців, яких евакуювали з Риги, відправили на 14-денну обсервацію у Дніпропетровській області.

Евакуйованих мешканців Дніпропетровської області, яких евакуювали потягом з Риги, доправили на обсервацію. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Люди пручалися і не хотіли вирушати на обсервацію. Вони дві години відмовлялися виходити з автобусу, яким вони приїхали до Дніпра з Києва, коли їх після обстеження у лікарні доправили до реабілітаційного центру.

Вимагали відпустити іх по домівкам, адже евакуйованих з інших міст та областей відпустили на самоізоляцію. Довелося залучати поліцію діалогу та Нацгвардію — і лише тоді туристи такі пішли до обсервації. Але скільки там пробудуть, невідомо. Обласна влада раптом заявила: людей мали відпустити по домівках, а закрити їх на обсервації вирішила мерія Дніпра.

"Першим рішенням санітарно-епідеміологічної станції було відправити усіх людей, які не мають симптомів, додому. У нашій групі жодна людина не мала симптомів. Режим самоізоляції був цілком достатньою мірою", - каже голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник.

Відео У регіонах посилюють карантинні обмеження: яка ситуація у Тернополі, Дніпрі та Запоріжжі

Карантинні обмеження щодня посилюють у регіонах. Яка наразі ситуація у Тернополі, Дніпрі та Запоріжжі - дивіться у прямих включеннях.  Більше про коронавірус в Україні

У регіонах посилюють карантинні обмеження: яка ситуація у Тернополі, Дніпрі та Запоріжжі

Результати аналізів туристів поки невідомі. Тим часом у міській раді запровадили новий формат сесій. Її депутати провели просто неба і затвердили новий формат голосування на період карантину: онлайн. У масках була хіба що третина. Деяким депутатам довелося знімати їх перед виступом, бо їх не впізнавали.

Міська комісія також затвердила, що від завтра у Дніпрі громадським транспортом можна користуватись лише за наявності перепустки.

Кореспондентка ТСН Ольга Павловська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції