Exit-poll "Інтера": Янукович випереджає Тимошенко на 10%

За даними телеканалу "Інтер", у другий тур виборів вийшли Віктор Янукович і Юлія Тимошенко, причому лідер ПР випередив головну суперницю на 10%.

За даними exit-poll, проведеного на замовлення телеканалу "Інтер", до другого туру президентських виборів вийшли лідер Партії регіонів Віктор Янукович і прем'єр Юлія Тимошенко.

За даними опитування, лідер ПР набрав у першому турі 36,6% голосів, а глава уряду - 25,8%.

Третє місце, згідно опитуванню "Інтера", набрав бізнесмен Сергій Тігіпко (13,5% голосів), далі в рейтингу розташувалися лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк (6,6%), чинний президент Віктор Ющенко (5,2%), лідер комуністів Петро Симоненко (3,2%), глава Верховної ради Володимир Литвин (2%).

 Було опитано 15 тисяч респондентів, помилка вибірки - 0,7%.

Результати exit-poll, проведеного на замовлення "Інтера" спільно з трьома соціологічними компаніями ("Соціс", "ФОМ-Україна" та "Юкрейніан соціолоджі сервіс"), були оприлюднені о 20:00 в неділю.

Нагадаємо, згідно даним національного exit-poll, у другий тур президентських виборів вийшли Янукович із результатом 31,5% і прем'єр Юлія Тимошенко із 27,2% голосів.

Далі тут розташувалися Сергій Тігіпко (13,5%), Арсеній Яценюк (7,8%),  Віктор Ющенко (6%), Володимир Литвин (2,4%) і Петро Симоненко (2,78%).

Результати exit-poll не є результатами виборів, а тільки даними соціологічного дослідження, проведеного на виходах із виборчих дільниць.

Читайте також:

Національний exit-poll: Янукович і Тимошенко проходять до другого туру

ЦВК відзначає відсутність масових порушень на виборах

Ухвалені в день виборів рішення ЦВК можуть бути визнані нелегітимними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: