Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Facebook сам видалив". У клініці, де Зеленський здавав аналізи, пояснили зникнення сторінки з соцмережі

Сторінка приватної клініки зникла із соцмережі після шквалу критики користувачів.

У соцмережі Facebook зникла сторінка приватної клініки Eurolab, де кандидат в президенти Володимир Зеленський здавав аналізи

Про це ТСН.ua повідомила представник клініки, у якої вдалося взяти коментар, зателефонувавши на гарячу лінію Eurolab.

"Facebook сам видалив сторінку, ми були здивовані, коли побачили сповіщення", - зазначила представник клініки. Вона не уточнила, з якої причини Facebook це зробив. 

Раніше видання Depo.ua повідомило, що сторінка клініки видалена. Зазначається, що після того, як штаб Зеленського оприлюднив некоректно датовані результати аналізів, у бік клініки здійнявся шквал критики. Користувачі соцмережі опустили рейтинг клініки до 1,2 з 5 зірок, після чого відгуки були закриті.

Eurolab, скріншот
depo.ua

Зараз будь-які матеріали зі сторінки Eurolab недоступні для перегляду.

Скріншот, Eurolab

Нагадаємо, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати, але озвучив низку умов. Серед них – місце проведення на стадіоні "Олімпійський" і обов'язкове здавання аналізів, аби довести невживання алкоголю чи наркотичних речовин. "Стадіон, так стадіон", - відповів на це глава держави. А вже наступного дня у штабі Порошенка заявили про його готовність здати аналізи на наркотики та алкоголь вже 5 квітня.

Відео Українці стежили, як Порошенко та Зеленський здавали аналізи

Володимир Зеленський пішов до приватної клініки, а Петро Порошенко на забір крові прийшов у медпункт "Олімпійського". Обох зустрічали десятки камер. Журналісти почали збиратися ще за годину, аби зайняти місця. Як кандидати в президенти здавали свою кров – у сюжеті.  

Українці стежили, як Порошенко та Зеленський здавали аналізи

Так у п'ятницю два кандидати публічно здали кров для досліджень, щоправда робили це у різних місцях. Докладніше про те, як це відбувалося читайте за посиланням

Як обидва кандидати намагаються домовитись про проведення дебатів, детальніше у нашій інтерактивній хроніці:

Залиште свій коментар

Вибір редакції