Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook заблокував сторінку, на якій писали про загиблих за Україну

Соцмережа заявила про невідповідність матеріалів її стандартам.

Соціальна мережа Facebook заблокувала сторінку "Книга пам'яті полеглих за Україну", автори якої писали про загиблих у війні на Донбасі з 2014 року.

Про це автори проєкту повідомили у Twitter.

"Отримали четверте попередження. Акаунт, з якого публікувався контент, видалений, сторінка перебуває в режимі "unpublished", – йдеться у повідомленні.

Претензії у соцмережі виникли до відео, опублікованого 8 вересня минулого року до дня народження загиблих військових, а саме до фотографії одного з бійців. Наразі сторінка заблокована, автори не мають до неї доступу.

"Ми не видалятимемо та не перевірятимемо на відповідність до яких би то не було вигаданих стандартів жодного із розміщених на нашій Facebook-сторінці текстового чи медійного матеріалів про героїв, загиблих за Україну. Нам немає чого приховувати та ретушувати", – заявили автори проєкту.

Сайт "Книги пам'яті загиблих за Україну" продовжує працювати, як і сторінки проекту в інших соціальних мережах.

Нагадаємо, у червні компанія Facebook призначила у свій варшавський офіс українку Катерину Крук на посаду Policy Manager по Україні. Заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін зазначав, що цього призначення у відомстві чекали багато років і вважають, що Катерина Крук – найкращий вибір на цю посаду. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції