Фахівці порадили, як обрати якісну та безпечну штучну ялинку

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фахівці порадили, як обрати якісну та безпечну штучну ялинку

Штучна ялинка слугуватиме роками, але треба бути уважним до матеріалу, з якого вона виготовлена

Цього року новорічне дерево коштує від 750 грн.

Штучні ялинки набувають все більшої популярності серед українців, розповідає "Сніданок з 1+1".

Перед тим, як обрати штучну красуню, спеціалісти радять звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Від якості сировини залежить термін її використання.

"Є ялинки литі - це ялинки, в яких гілки і деталі виготовляють цільно, зазвичай імітація натуральної ялинки дуже добра, і тому такі ялинки найдорожчі. Хороші ялинки можуть прослужити десятиліття", - запевняє менеджер відділу сезонних товарів Олександр.

Ялинка, виготовлена з полівінілхлориду, коштує вдвічі дешевше. Така красуня користується найбільшим попитом серед українців. Зовні вона менше схожа на справжню ялинку та поступається попередньому варіанту, проте святкової атмосфери не зіпсує, стверджує фахівець.

"Менша деталізація елементів ялинки, тобто кінець гілки може бути просто обрізаний тоді, як у литих ялинок він більш декоративний , закруглений, м'який. Вона також безпечна, вона не займається", - розповідає фахівець.

А от ялинка, виготовлена з волосіні, більш пухнаста, щоправда товщина голок менша і обмежена товщиною волосіні.

"Здебільшого цей матеріал використовують для імітації сосни. Вона безпечна, вона також не горить, але вона менш стійка до зношення", - пояснює Олександр.

Звернути увагу необхідно й на висоту зеленої красуні. Заздалегідь треба продумати, де буде стояти ялинка, і як її заносити в приміщення. Часто буває, що у торгівельному приміщенні ялинка здається маленькою, а вдома займає половину приміщення.

В середньому за трохи вищу за 2 метри ялинку, виготовлену з полівінілхлориду, ви сплатите 750 грн. Така сама ялинка, але з волосіні, коштуватиме 850 грн. А от найдорожча "лита" ялинка виготовлена з поліпропілену обійдеться 1600 грн за ті ж трохи більше двох метрів.

Двометрова штучна ялинка обійдеться українцям мінімум в 750 гривень

Двометрова штучна ялинка обійдеться українцям мінімум в 750 гривень
Наступна публікація