Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фахівці радять навчити дітей забувати правила ввічливості, щоб їх не викрали

На планеті щодня зникають десятки дітей та підлітків

У США трьох дівчат викрали і 10 років тримали на ланцюгу, щоб задовольняти схиблені потреби 3 маніяків. Викрадені в американському Клівленді дівчата за ці роки народили від ґвалтівників щонайменше п'ятьох дітей. Історія, що минулого тижня жахнула світ і сталася за океаном, не є далекою, бо в Україні теж зникають діти і підлітки, — йдеться в сюжеті ТСН-Тижня.

Читайте також: Педофіл вкрав жертву просто в шкільній роздягальні для дівчаток

Паркани будинків клівлендських жертв щільно обвішані кульками. Ці кольорові кульки висять не тільки на знак радості за дівчат, це - прохання пробачити. Весь район ніби вибачається за те, що 10 років вони по-сусідськи смажили барбекю з маніяком, грали з ним музику чи просто слухали її. Вони знали, що Аріель Кастро бив власну дружину, проте довірили йому роботу водія шкільного автобусу. Тепер сусіди Кастро розповідають, що вони багато разів помічали негаразди в цьому маленькому будинку. Нерідко там було чутно галас, а дехто навіть переконує, що бачив у вікні голих дівчат, про що за американською звичкою повідомляв у поліцію. Правоохоронці розповідають, що ніхто нічого не повідомляв. Усе змінив один чоловік, який, замість того, щоб йти своєю дорогою, фактично вчинив злочин і виламав двері, не дзвонячи в поліцію. Він це зробив, бо бачив, що дівчина намагалася вибратися із будинку. Чоловік їй допоміг і вона вийшла із помешкання, і наказала телефонувати у службу 911. Виявилося, що протягом 10 років у будинку трьох дівчат били, ґвалтували і тримали на ланцюгу.

Дивіться відео: Сімейний лікар викрав школярку і два тижні збиткувався з неї

За старою звичкою у всьому світі дітей вчать бути привітними і боятися лише великих і брутальних незнайомців. У новій реальності більшість викрадачів дітей - це далекі знайомі їхніх батьків, сусіди чи колеги по роботі. Проте батькам радять самим налякати дитину. Сказати, що чужа людина може завдати їй болю, тепер замало. Особливо популярна порада в Інтернеті — це кілька разів повторити, що дорослий може вирізати в дитини очі і пересадити їх іншій дитині.

Читайте також: Сусіди про підозрюваного у викраденні трьох дівчат: він був неговірким чоловіком

Фахівці радять навчити дітей: ні з ким і нікуди не йти без дозволу одного із батьків, не запрошувати в дім нікого, якщо батьків немає поруч, ніколи не сідати в чужі авто, не брати від малознайомих людей чи будь-кого іншого солодощі, не виконувати ніякі їхні прохання.

Підліткам слід завжди казати батькам, де вони і з ким, ніколи не пересуватися автостопом, покликати на допомогу, якщо вони помітили, що за ними стежать.

Батькам варто позбутися дитячого одягу з іменем дитини, бо знаючи ім'я малюка, злочинець простіше викликає її довіру. Також слід ні на хвилину не залишати дитину саму в громадських місцях чи в автомобілі. Потрібно завжди проводжати дитину в туалет в громадських місцях.

Головна порада для усіх, кого намагаються викрасти — це забути про правила ввічливості. Дитина і підліток повинні знати, що якщо хтось їх тягне, потрібно голосно кликати про допомогу, бити вікна і робити будь-що, що приверне увагу перехожих.

Проте головний ворог цих порад — це байдужість людей в мегаполісах. Людей викрадають із зупинок у центрі міст. Більшість із тих, хто бачить викрадення, намагаються поводитися так, ніби нічого не бачили. Таку угоду із совістю психологи пояснюють страхом самому потрапити під агресію нападників. А ще - закритістю і відстороненістю мешканців великих міст. Тим паче, що насилля і агресія на вулиці тепер сприймаються як належне.

Кореспонденти ТСН Станіслав Ясинський, Костянтин Коробов та Вадим Литвин

Відео Як убезпечити власних дітей від викрадення?

Залиште свій коментар

Вибір редакції