Фактичне населення Києва перевищує 3 млн людей

Кількість населення, яке фактично проживає і працює на території Києва, в даний час складає 3,144 мільйона людей.

Розробники Концепції стратегічного розвитку столиці України на період до 2025 року, яка стане основою для нового Генерального плану розвитку Києва до 2025 року, заявляють, що кількість населення, яке фактично проживає і працює на території Києва, в даний час складає 3,144 мільйона людей.

Документ було узгоджено на засіданні Київради у четвер, 22 квітня.

При цьому, за даними розробників, чисельність постійного населення Києва складає 2724 тисячі чоловік.

За демографічним прогнозом, наведеному в концепції, до 2025 року кількість постійного населення Києва збільшиться до 3,3 млн людей, фактичного населення - до 3,98 млн людей, денного населення - до 4,3 млн осіб.

Раніше, в 2008 році, виправдовуючи необхідність розробки нового генплану столиці в Київській міськдержадміністрації заявляли, що в Києві проживає не менше 5 млн людей.

Так, концепція стратегічного розвитку Києва на період до 2025 року була узгоджена Архітектурно-містобудівною радою столиці в четвер.

Після громадського обговорення концепції, яке заплановане на 25 травня, а також проходження містобудівної ради при Міністерстві регіонального розвитку та будівництва, документ буде винесено до кінця травня на розгляд Київради. На основі концепції буде продовжено роботу над новим Генпланом розвитку столиці до 2025 року. Планується, що на початку 2011 року документ подадуть на державну експертизу. Остаточне затвердження генплану очікується до кінця першого кварталу 2011 року.

Читайте також:

За місяць українців поменшало на 16,5 тисяч

В Україні рекордно скоротилася кількість шлюбів

В Україні уповільнились темпи вимирання населення

В Україні за рік зріс рівень народжуваності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: