Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Фактично ввели санкції": "ДНР" обмежила ввезення підакцизних товарів з "ЛНР"

Тепер у Донецьку не продаватиметься горілка "Луга-Нова".

Незаконна "влада" терористичної організації "ДНР" фактично "ввела санкції" проти сусідньої "ЛНР", заборонивши ввезення на свою "територію" підакцизних товарів із окупованої частини Луганської області.  

Про це йдеться у відповідній "постанові", опублікованій блогером та журналістом Денисом Казанським.

"27 грудня набула чинності постанова "ради міністрів ДНР", яким бойовики Захарченка заборонили ввезення підакцизних товарів з території, підконтрольній бойовикам Пасічника/Корнета. Так що ніякої більше "Луга-Нови" в Донецьку не буде. Тепер горілка і сигарети з Луганська в Донецьку під забороною", - пише Казанський.

Санкції "ДНР" проти "ЛНР"
Санкції "ДНР" проти "ЛНР"

Санкції "ДНР" проти "ЛНР"
Санкції "ДНР" проти "ЛНР"

За його словами, Захарченко хоче мати повний контроль над сигаретним та горілчаним бізнесом. Ця галузь вже контролюється Захарченком та його бойовиками і вони, на думку блогера, не хочуть пускати на свою територію конкурентів. 

Казанський зазначив, що проти "ненависного Заходу", як не дивно, у "ДНР" "санкції не вводили".

"Найсмішніше, що проти ненависного Заходу санкції поки в "ДНР" ніхто не вводив. Тобто, "скріпну" горілку «Луга-Нова» з братнього Луганська тепер в Донецьк завозити не можна, а всілякі віскі, "Єгермайстер", бехерівку з ненависної "Гейропи" - без проблем", - іронізує журналіст.

Залиште свій коментар

Вибір редакції