Фанати Тимошенко: "Треба було захопити автозак і звільнити Юлю"

Прихильники Юлії Тимошенко шкодують, що не відбили її у міліціонерів і не "дали по зубах" судді Родіону Кірєєву.

Прихильники Тимошенко і "Беркут" перед Печерським судом 11 жовтня / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua
Після оголошення вироку екс-прем'єру Юлії Тимошенко, яку 11 жовтня засудили до 7 років ув'язнення, вперше за два місяці під Печерським райсудом у Києві настало затишшя.

Наметове містечко фанатів Тимошенко приходить до тями після подій "чорного вівторка". Напередодні близько 100 прихильників "Леді Ю." відбудовували зруйновані намети і зізнавалися, що необхідно було "відбити Тимошенко і дати по зубах судді Кірєєву", пише газета "Сегодня".

"Коли виїжджав автозак з Тимошенко, треба було його захоплювати і звільняти Юлю! Потім прориватися до суду і дати по зубах Кірєєву", - розповів виданню мешканець наметового містечка, рівнянин Микола Кушнір.

"А то що виходить - на протилежному боці двоє розгойдують міліцейський автобус, а тисяча за ними просто стоять. Повалили б один автобус, потім другий... Та й людей мало зібралося на мітинг, не у всіх значки БЮТ були на грудях", - додав він.

А беззмінний дзвонар містечка Олексій Караульний почав монтувати новий намет на місці поваленого у вівторок під час бійки.

"Нічого, відстоїмо демократію. Тут будемо листівки роздавати, над судом меморіальну дошку жертвам політичних репресій встановимо. 7 років тут стояти не будемо, Юлю звільнять після апеляції або після засідання Європейського суду. Її документи вже там", - сказав він.

Також напередодні вперше на Хрещатик не прийшли противники Тимошенко.

Нагадаємо, вирок Юлії Тимошенко було оголошено 11 жовтня в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Тимошенко засудили до позбавлення волі на 7 років та відшкодування 1,5 млрд гривень "Нафтогазу України".

Читайте також:

Не все пропало: Тимошенко ще може врятуватися від тюрми

Як виглядатиме Тимошенко, коли вийде на волю

Україна без Тимошенко: опозиція осиротіла, вплив Януковича посилиться

Тимошенко на суді показала облуплений манікюр і нефарбоване волосся

Протестувальники спокійно відпустили автозак Тимошенко

Протестувальники спокійно відпустили автозак Тимошенко

Протестувальники спокійно відпустили автозак Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація