Фантастичні залізні птахи. Міноборони проводить тренування на бойових літаках-винищувачах

Молоді офіцери вдосконалюють свої навички під наглядом досвідчених інструкторів.

В Івано-Франківську на базі бригади тактичної авіації повітряного командування "Захід" проходить льотно-методичний збір.

Випускники Харківського національного університету Повітряних Сил імені Кожедуба вдосконалюють свої навички під наглядом досвідчених інструкторів, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Зазначається, що молоді офіцери виконують кілька вильотів на день. Польоти виконуються на бойових літаках-винищувачах – Міг-29.

"Молоді офіцери, що проходять сьогодні вишкіл, докорінно відрізняються від попередніх випусків військового вишу. Ще до отримання лейтенантських зірок хлопці встигли вдосталь потренуватися на навчально-бойових і бойових літаках, в кожного за плечима кілька сотень годин нальотів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше на Київщині українські артилеристи провели масштабні навчання з бойової стрільби. На полігоні "Дівички" артилеристи вчилися ефективно знищувати ворожі опорні пункти.

На Прикарпатті тривають масштабні навчання молодих пілотів

Українські винищувачі, які вдалося забрати з Криму в російських окупантів - знову на варті України. Свою майстерність молоді пілоти відпрацьовують на винищувачах, які базувалися на аеродромі Бельбек. Росіяни повернули лише частину техніки - 30 літаків. Причому навмисно їх пошкодили. Але вітчизняні заводи винищувачі відновили.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: