Фантастичний розліт цін: випускні сукні можна придбати від 50 до 20000 гривень

Випускницям дали цінні поради щодо вибору одягу на вечір прощання зі школою.

Близько 100 тисяч українських випускниць і їх мам вирішують, яку випускну сукню обрати. Ціна одягу інколи сягає вартості відпустки родини за кордоном, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До плать обов'язково добирають взуття підборах. У Києві середня ціна плаття може сягати 8 тисяч гривень, а дизайнерські вишиванки коштують удвічі дорожче. До цього всього слід додати браслети, сережки та інші прикраси, плюс макіяж і зачіску в день випускного. Загальний бюджет звучить як вирок: від 10 до 15 тисяч гривень.

ВідеоДе знайти та як зекономити на випускній сукні

Дизайнерська сукня обійдеться ще дорожче: від 10 до 20 тисяч гривень, але й це не межа. Однак знайти щось можна й від 700 гривень, а в секунд-хендах дехто примудряється відшукати пристойний одяг за кількадесят гривень і вкластися в загальний бюджет у 100 гривень. "Неважливо, скільки сукня коштує – важливо, як вона на тобі виглядає", - пояснюють дівчата-випускниці.

Фахівці радять звертати увагу на стиль. І пам'ятати: скільки б не коштувала сукня – найголовніше правило від ціни не залежить. "Не оголювати все. Якщо це коротка сукня, хай вона буде максимально закритою", - радять вони. Аби відшукати з-поміж безлічі суконь свою – у українських випускниць лишається три тижні. У більшості шкіл свято заплановане на кінець липня.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар