Фаріон назвала джерела істерії навколо Бандери

Депутат Львівської облради від ВО "Свобода" Ірина Фаріон вважає, що істерію навколо Степана Бандери спричинили польські та російські загарбники, які "вичавили українську душу" з українців.

Ірина Фаріон
УНІАН
Ірина Фаріон
Істерія навколо Степана Бандери має два джерела пульсації: внутрішнє і зовнішнє, вважає депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ірина Фаріон.

Внутрішнє джерело, за словами Фаріон, "виплекане спершу польськими, а потому російськими загарбниками, що вичавлюють українську душу і мутують свідомість українців у відступників та яничарів".

"За це нація ще довго і жорстко платитиме свою жертву, і одна з них – теперішня влада по-радянському виплеканих дегенератів. Саме вони явили рішення Донецького суду", - зазначила Фаріон.

"І Москві, і Варшаві, а тепер ще і Брюсселю маємо подякувати за розростання нашого націоналістичного духу", - каже депутат "Свобода".

Прикметно, що найбільші націєцентричні викиди енергії українці робили саме тоді, коли їх найбільше чавили, зазначила вона.

"Зараз, гадаю, вступаємо знову в той час, позаяк, попри гадану незалежність, у середині країни маємо виплекану в радянські часи антиукраїнську гідру на чолі держави. Проблема лише в тім, що джерело живлення цієї гідри, як і наших "милих" закордонних сусідів, – брудне і неправдиве, а отже, приречене висякнути. Натомість дух Бандери незнищенний – тому такий небезпечний для внутрішніх і зовнішніх ворогів. Їхні потуги смішні. Наші можливості безмежні", - сказала Фаріон.

Ірина Фаріон відома своїм виступом у дитсадку, де розповіла дітям, що з "російськими" іменами їм не місце в Україні.

Як відомо, 2 квітня Донецький окружний адміністративний суд відібрав у Бандери звання Героя. У рішенні суду було зазначено, що указ Ющенка був виданий з порушенням норм у зв'язку з тим, що Бандера ніколи не був громадянином України.

Екс-президент Віктор Ющенко оскаржив рішення суду.

Читайте також:

Ющенко оскаржив рішення суду про позбавлення Бандери звання Героя

На Донбасі подали 129 позовів проти героїзації Бандери і Шухевича

Конституційний суд відмовився розглядати "справу Бандери"

"Свобода" забере звання Героя в офіцера, який встановив прапор над Рейхстагом 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: