Фаріон закликала "розстріляти" владу

Один з лідерів ВО "Свободи" заявила, що нинішя влада - це "совєтські зомбі, які розповідають, що будуть нову країну, хоч насправді до старих міхів нового вина не наливають".

Під час проведення виборів до місцевих та селищних рад, кожен виборець повинен "розстріляти" владу своїми бюлетенями.

Про це заявила член політради Всеукраїнского об'єднання "Свобода", депутат Львівської обласної ради Ірина Фаріон.

"Поки що наш постріл у цю владу − це постріл бюлетенем. Кожен має підійти до виборчої скриньки і розстріляти цю владу своїм голосуванням", - відповіла вона на питання про те, яким чином її партія прагне здолати нинішню владу.

"Це − совєтські зомбі, які розповідають нам, що будують нову країну, хоч насправді до старих міхів нового вина не наливають. Вони можуть збудувати тільки квазідержаву та зону відстою, інакше – торують колоніяльний шлях у минуле", - оцінила Фаріон дії нинішніх керманичів країни.

Фаріон висловила впевненість, що "Янукович та компанія стануть каталізаторами якісних змін в Україні".

"Саме вони народять націоналістичну, націєцентричну націю, як свого часу брутальний пресинг поляків народив Коновальця і Бандеру. Мабуть, уся ця гидота мала сплисти на поверхню, щоб її побачила більшість суспільства і схаменулася: нема напівцінностей, напівзалежности і напівсвободи", - заявила член ВО "Свобода".

Як повідомлялося раніше, Фаріон також заявила, що на наступних виборах до Верховної ради, які відбудуться в 2012 році, відбудеться "друге нашестя галичан на Київ".

Читайте також:

ВО "Свобода" пообіцяла нашестя галичан на Київ

Тягнибок образився, що замість нього на мітингу виступала Фаріон

В ОУН-УПА відмовилися саджати за російську мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: