Фаріон запропонувала депутатам придбати її книжки і повчитися

Депутат від ВО "Свободи" впевнена: щоб депутатів можна було слухати, вони повинні придбати її книжки і вивчити мову.

Депутат від ВО "Свобода" Ірина Фаріон запропонувала іншим депутатам придбати її книжки і повчитися, щоб "їхня мова заслуговувала на слухання".

Вона також заявила, що не планує ініціювати в Львівській обласній раді 6-го демократичного скликання напередодні 9 листопада, коли відзначається День української писемності та мови, "Десяти хвилин культури мовлення". Натомість вона пропонує депутатам облради купити її книгу на відповідну тему.

"Щодо другої каденції, чи буде "Десять хвилин культури мовлення" – ні, не буде. Я написала книжку на цю тему. Кожен депутат, який тепер став депутатом, мав би собі її придбати і собі там це вивчити. Але якщо би я на сесії була цього разу, я би дуже подякувала за фантастичну співпрацю і за те, що вони мене на це надихнули", - сказала Ірина Фаріон.

"Фаріон працювала асенізатором мовного простору чотири роки, і дуже успішно. Тепер нехай придбають мою книжку і вивчають з неї все, що їм треба, щоб їхнє мовлення заслуговувало на слухання", - наголосила представниця ВО "Свобода".

Водночас Ірина Фаріон розповіла, що не буде присутньою на завершальній сесії Львівської обласної ради 5-го демократичного скликання через те, що 9 листопада братиме участь у міжнародній конференції, присвяченій Юрію Іллєнку, на якій презентуватиме збірник афоризмів та сентенцій покійного режисера, яку сама уклала.

Також представниця ВО "Свобода" розповіла, що одразу після початку каденції нової обласної ради її політична сила відновить наклеювання наліпок у маршрутках. Минулого разу, за словами Ірини Фаріон, керівники автоперевізних підприємств відмовилися чіпати наліпки, бо співпрацювали зі "всякими іншими партійками".

Нагадаємо, раніше Ірина Фаріон у Львівській обласній раді проводила десятихвилинки для аналізу помилок депутатів у культурі українського мовлення.

Читайте також:

Фаріон: третина черні проголосувала за людину з темним минулим

Фаріон: закон про мови – право на деградацію, дегенерацію і яничарство

Фаріон закликала "розстріляти" владу

Фаріон запропонувала встановити "стовпи ганьби" зрадникам України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: