Фельдман дасть премію за паліїв татарської мечеті в Харкові

Нардеп Олександр Фельдман пообіцяв грошову винагороду за допомогу в розкритті вандалів, які підпалили мечеть у Харкові та спаплюжили мечеть в Сумах.

Народний депутат України, засновник "Інституту прав людини та запобігання екстремізму і ксенофобії" (IHRPEX) Олександр Фельдман обіцяє виплатити грошову винагороду тому, хто надасть слідству інформацію про замовників і виконавців підпалу татарської мечеті в Харкові, а також про вандалів, які за день до цього спаплюжили мечеть "Баракят" у Сумах.

За словами Олександра Фельдмана, премійовані будуть як особи, які надали інформацію, так і співробітники правоохоронних органів, які розслідують ці огидні інциденти. Ці ганебні події є ланками одного ланцюга та їхні винуватці повинні бути знайдені і покарані за всією суворістю закону.

"Організаторами та виконавцями цих ісламофобських інцидентів можуть бути місцеві представники праворадикальних сил, що намагаються "не відставати" в цинізмі і радикалізмі від своїх "хворих на голову" однодумців в інших регіонах України. Їхня мета - дестабілізувати обстановку в багатонаціональних містах, дискредитувати владу і розпалити ісламофобські настрої" - вважає А. Фельдман.

Депутат звернувся до генерального прокурора України Віктора Пшонки з проханням взяти під особистий контроль розслідування подій у Сумах та Харкові.

За інформацією Центру зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області, сьогодні в Харкові невідомі зловмисники зробили написи брутального змісту біля будівлі мечеті, після чого проникли на територію і підпалили двері споруди. Проводяться заходи щодо встановлення осіб правопорушників. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Днем раніше у місті Суми невідомі намалювали чотири знаки фашистської свастики чорного і червоного кольору на мечеті "Баракят", яка споруджується, після чого зловмисники зафарбували червоною фарбою мармурову дошку, встановлену біля воріт мечеті.

Читайте також:

У Харкові невідомі підпалили мечеть

В Сумах вандали обмалювали мечеть свастиками

У Сімферополі почали будівництво величезної мечеті за 9 млн доларів

На Черкащині пам’ятник Хмельницькому розмалювали радянськими гаслами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: