Фельдман: китайські інвестори стосовно України налаштовані позитивно

Олександр Фельдман підкреслив, що китайських інвесторів цікавлять деталі та нюанси інвестиційних можливостей в Україні і вони зацікавлені в активному розвитку співробітництва.

Розпочався візит депутата Верховної ради Олександра Фельдмана у Китайську Народну Республіку. Перший день роботи у Китаї був насичений позитивними контактами і новими ініціативами.

Головною подією, у контексті розвитку співробітництва України та КНР став Інвестиційний семінар "Інвестиції в Україну", який відбувся 9 серпня в Шанхаї.

Інвестиційний семінар організував "Китайський комітет сприяння розвитку міжнародної торгівлі" (ССРIТ) за підтримки Генерального консула України в Китаї Сергія Бурдуляка та українського політика Олександра Фельдмана.

Семінар відвідали представники 25-ти державних організацій та великих компаній Китаю.

З доповідями на семінарі виступили Генеральний консул України у КНР, народний депутат України Олександр Фельдман, керівник компанії Huawei Ukraine містер Сюй Цзе (XU Jie) та Голова Наглядової ради Групи компаній АВЕК Олексій Чернишов.

"В мене залишилось дуже добре, обнадійливе відчуття від семінару. Китайці активні та дуже відкриті для діалогу, їх цікавлять деталі та нюанси інвестиційних можливостей в Україні та вочевидь, що вони зацікавлені в активному розвитку співробітництва між нашими країнами", - ділиться своїми враженнями Олександр Фельдман.

"Приємно спостерігати, як зустрічі Президентів України і КНР та співробітництво урядів наших країн підвищили лояльність китайців у ставленні до України", - додав Олександр Фельдман.

За його словами, підписання Президентами у червні 2011 року декларації про встановлення та розвиток відносин стратегічного партнерства між Україною та Китаєм, зараз набирає форми конкретних позитивних економічних дій.

"У своїй доповіді на інвестиційному семінарі я намагався донести до китайських колег розуміння того, що наше співробітництво має величезний невикористаний потенціал, та те, що українська економіка відкрита для китайських інвестицій. Я відчуваю, що мене почули і сприйняли позитивно. Дуже радий, що китайських партнерів цікавлять, найперше, інфраструктурні проекти та проекти, які сприяють розвитку підприємництва", - розповів Фельдман.

Під час семінару Олександр Фельдман виступив з ініціативою реалізації проектів, які допоможуть зміцнити україно-китайські відносини.

Це проект "Дитячої дипломатії", в рамках якого українські діти вирушать до Китаю, а китайські відвідають Україну, проект "обміну" студентів економічних спеціальностей України та Китаю, а також проект зі створення українсько-китайських центрів підприємництва.

"Я вважаю, саме такі реальні кроки назустріч одне одному здатні практично активізувати співробітництво та покращити взаєморозуміння на рівні громадян наших країн", – підкреслив Олександр Фельдман.

Також протягом дня відбулися робочі зустрічі української делегації з представниками Торгової палати Шанхаю та ділових кіл Китаю. На зустрічах обговорювалися можливості інвестицій китайських підприємств в українські інфраструктурні проекти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: