Фельдман назвав провокаторами "єврейські" організації, які 22 червня мають намір провести мітинг у Львові

Фельдман звернувся до єврейських громад і релігійних лідерів, із закликом відмітити 22 червня молитвою на згадку про жертв фашизму.

Президент "Українського єврейського комітету" Олександр Фельдман назвав провокаторами "єврейські" організації, які подали заявку на проведення 22 червня мітингу у Львові і призвав легітимні єврейські організації публічно засудити подібні політичні спекуляції.

Олександр Фельдман вважає, що подібні провокаційні акції не мають нічого спільного ні з єврейською общиною, ні з боротьбою з антисемітизмом і фашизмом, ні з поминанням пам'яті жертви Великої Вітчизняної війни. Це груба спроба дискредитувати єврейську общину України, втягнути Україну в черговий скандал і підіграти ВО "Свобода" в розкручуванні міжрегіонального і міжнаціонального протистояння.

Фельдман також звернувся до єврейських громад і релігійних лідерів, із закликом відмітити 22 червня молитвою на згадку про жертв фашизму.

Як повідомлялося, комітет "Євреї проти антисемітизму", "Євреї проти Гурвиця" і інші громадські організації і партії мають намір провести 22 червня мітинг у Львові. Захід проводитиметься "проти політики фашизму, антисемітизму і голокосту в пам'ять жертв радянського народу і усього людства, в пам'ять євреїв, загиблих в єврейському гетто, концтаборах від рук нелюдей - українських націоналістів, шухевичей, бандерівців і інших фашистських покидьків" - сказано в заявці на проведення заходу. Організатори прогнозують, що в заході візьмуть участь 150 чоловік. Звернення підписав голова Комітету "Євреї проти антисемітизму" Р. І. Центер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: