Фельдман порадив голові Європолу не керуватися міфами про Україну

Фельдман порадив голові Європолу припинити створювати негативний образ Україні та стояти на заваді до вступу в ЄС.

Народний депутат України, голова Інституту прав людини і протидії екстремізму і ксенофобії (IHRPEX) Олександр Фельдман розкритикував заяву керівника поліцейського відомства Євросоюзу Роба Уейнрайта про небезпеку скасування візового режиму для України.

"У відповідь на заяву Європолу хотілося б нагадати пану Робу Уейнрату про те, що коли Україна в односторонньому порядку скасувала візовий режим для громадян Європейського Союзу, то саме останнє, що турбувало нас, так це потік злочинців, які можуть хлинути з Європи. Можна з великою ймовірністю припустити, що в п'ятисотмільйонній Європі є не менше, якщо не більше, кримінальних елементів, ніж у 46-мільйонній Україні, проте відкриття дверей європейцям не викликало зростання злочинності в нашій країні", - відзначає Фельдман.

За словами глави IHRPEX, аналогічні побоювання висловлювалися і в процесі скасування віз між Україною та Ізраїлем, однак, як показує практика, вони виявилися надуманими.

"Протягом кількох років як глава групи міжпарламентського співробітництва "Україна - Ізраїль" я займався питанням скасування віз між нашими країнами. У ході переговорів ізраїльські колеги також неодноразово висловлювали побоювання з приводу можливої ​​хвилі злочинності, яка хлине з України. На це я відповів, що всі злочинці, які хотіли виїхати в Ізраїль чи Європу, вже давно мають візи або навіть іноземні паспорти, а бар'єри, які ми створюємо, шкодять тільки простим людям. Практика довела мою правоту", - заявив нардеп.

Фельдман вважає, що боротьба з оргзлочинністю має полягати не у вибудовуванні все нових і нових бар'єрів і кордонів між країнами, а у міждержавному співробітництві правоохоронних органів.

"Я хочу порадити головному поліцейському Європи залишити старомодні міфи і, замість залякування європейської громадськості уявною загрозою зі Сходу, подивитися на реальну ситуацію і на те, як багато доброго скасування віз для українців може дати Європі. Упевнений, що кращим методом боротьби зі злочинністю в даному випадку буде не візовий режим, а повноцінна співпраця правоохоронних органів України та Євросоюзу", - сказав народний депутат.

Нагадаємо, 8 травня керівник поліцейського відомства Євросоюзу Роб Уейнрайт заявив, що скасування візового режиму для України може сприяти зростанню організованої злочинності в Європі.

Читайте також:

Лукашенко завадить Україні отримати безвізовий режим з Європою

США спростили візовий режим для українців

Україна підготує безвізовий режим і вільну торгівлю з Європою до кінця року

МЗС: переговори про асоціацію з Євросоюзом дуже успішні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: