Фельдман привіз в Ізраїль делегацію Верховної ради

Делегація українських парламентарів взяла участь в роботі 2-ої політичної конференції організації "Європейські друзі Ізраїлю".

Делегація Верховної ради України на чолі з Олександром Фельдманом в ході візиту до Ізраїлю взяла участь в роботі 2-ої політичної конференції організації "Європейські друзі Ізраїлю", на яку зібралися 450 депутатів Європейського парламенту і національних парламентів країн-членів Ради Європи.

Зокрема, в ході конференції українські депутати взяли учать в обговоренні ситуації в Єгипті.

Слід відзначити, що думки щодо причин революції в Єгипті у учасників конференції розділилися. На думку європейців, головна причина заворушень – відсутність демократії. На думку ізраїльського президента Шимона Переса, революція розпочалася через економічну ситуацію, зокрема, тотальну бідність у країні, що призвела до розшарування суспільства та відчаю громадян. Представники влади Ізраїлю запропонували ввести технологічну відповідальність розвинених країн перед країнами Африки.

Українська делегація також зустрілася з Патріархом Єрусалимським Теофілосом ІІІ. Як стало відомо, Патріарх планує незабаром здійснити візит до України для участі в міжконфесійній конференції в Києві, ініціатором якої виступив народний депутат Олександр Фельдман.

Сьогодні українська делегація зустрінеться з міністром закордонних справ Ізраїлю Авігдором Лібарманом і візьме участь в урочистій вечері з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, а на 8 лютого запланована зустріч делегації зі спікером Кнессету Реувеном Рівліним і українським лоббі в Кнессеті Ізраїлю.

До української делегації увійшли депутати Олександр Фельдман, Олег Зарубінський, Вадим Колесніченко, Андрій Шкіль, Олександр Рябека, Микола Трайдук.

Читайте також:

Фельдман закликав боротися з "меморіальним вандалізмом"

Фельдман попросив Мєдвєдєва не чіпати українську бібліотеку в Москві

Фельдман: державотворчим чинником в Україні не повинна бути етнічна приналежність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: