Фельдман просить Держдепартамент США розібратися з Тягнибоком

Народний депутат Олесандр Фельдман поінформував американську сторону про процеси в Україні та висловив занепокоєння успіхом "Свободи" на виборах.

Народний депутат України Олександр Фельдман, який перебуває з візитом в США, провів зустріч зі Спецпредставником Держдепартаменту США по боротьбі з антисемітизмом Ханною Розенталь в ході яких поінформував американську сторону про суспільно-політичні процеси в Україні.

У розмові зі спецпредставником Держдепу, Фельдман звернув особливу увагу пані Розенталь на зміцнення позицій праворадикальної партії "Свобода" за результатами останніх місцевих виборів в Україні. Розенталь висловила свою стурбованість зростанням праворадикальних настроїв в Україні та в Європі і заявила про те, що ці процеси є предметом пильного моніторингу.

Між Фельдманом і Розенталь були досягнуті домовленості про реалізацію спільних проектів, про обмін інформацією і про організацію візиту Спецпредставника Держдепартаменту США в Україні на початку 2011 року.

Також Фельдман провів зустрічі зі Спецпредставником ОБСЄ по боротьбі з антисемітизмом Ендрю Бейкером, міністром Канади у справах громадянства, міграції та мультикультуралізму Джейсоном Кенні, і спецпосланником МЗС Великобританії у справах Голокосту сером Ендрю Бернсом, в ході яких обговорювалися заходи в рамках 70-ї річниці трагедії Бабиного Яру. За словами Фельдмана, на заходи з нагоди 70-річчя трагедії Бабиного Яру очікується приїзд в Україну великої кількості іноземних делегацій, парламентаріїв і представників іноземних урядів.

Читайте також:

Олександр Фельдман: громадяни України стають жертвами дискримінації та порушення прав людини за кордоном

Тягнибока побили бійці "Беркута"

"Свобода" розпочала акції протесту через фальсифікації на виборах