Фельдман просить Держдепартамент США розібратися з Тягнибоком

Народний депутат Олесандр Фельдман поінформував американську сторону про процеси в Україні та висловив занепокоєння успіхом "Свободи" на виборах.

Народний депутат України Олександр Фельдман, який перебуває з візитом в США, провів зустріч зі Спецпредставником Держдепартаменту США по боротьбі з антисемітизмом Ханною Розенталь в ході яких поінформував американську сторону про суспільно-політичні процеси в Україні.

У розмові зі спецпредставником Держдепу, Фельдман звернув особливу увагу пані Розенталь на зміцнення позицій праворадикальної партії "Свобода" за результатами останніх місцевих виборів в Україні. Розенталь висловила свою стурбованість зростанням праворадикальних настроїв в Україні та в Європі і заявила про те, що ці процеси є предметом пильного моніторингу.

Між Фельдманом і Розенталь були досягнуті домовленості про реалізацію спільних проектів, про обмін інформацією і про організацію візиту Спецпредставника Держдепартаменту США в Україні на початку 2011 року.

Також Фельдман провів зустрічі зі Спецпредставником ОБСЄ по боротьбі з антисемітизмом Ендрю Бейкером, міністром Канади у справах громадянства, міграції та мультикультуралізму Джейсоном Кенні, і спецпосланником МЗС Великобританії у справах Голокосту сером Ендрю Бернсом, в ході яких обговорювалися заходи в рамках 70-ї річниці трагедії Бабиного Яру. За словами Фельдмана, на заходи з нагоди 70-річчя трагедії Бабиного Яру очікується приїзд в Україну великої кількості іноземних делегацій, парламентаріїв і представників іноземних урядів.

Читайте також:

Олександр Фельдман: громадяни України стають жертвами дискримінації та порушення прав людини за кордоном

Тягнибока побили бійці "Беркута"

"Свобода" розпочала акції протесту через фальсифікації на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: