Фельдман: всенародне обговорення проекту Трудового кодексу потрібно проводити обов'язково

У Раді зареєстровано законопроект "Про всенародне обговорення проекту Трудового Кодексу України".

Всенародне обговорення проекту Трудового Кодексу України необхідно для того, щоб уникнути повторення тих конфліктних ситуацій, які мали місце при підготовці і розгляді Податкового Кодексу. Про це заявив народний депутат Олесандр Фельдман.

"Потрібно зробити висновки і не наступати на ті ж самі граблі", - сказав він.

Депутат зареєстрував проект Постанови ВРУ "Про всенародне обговорення проекту Трудового Кодексу України". Проектом постанови пропонується: опублікувати проект Трудового Кодексу, прийнятого ВР у першому читанні, забезпечити умови його всенародного обговорення, проаналізувати результати обговорення та підготувати кодекс, враховуючи отримані пропозиції, до розгляду у другому читанні.

На думку Фельдмана, більш несприятливого моменту для прийняття нової редакції Трудового Кодексу, ніж зараз, важко собі навіть уявити, але з рішенням цього питання затягувати більше не можна. З одного боку, влада має проводити структурні реформи, підвищувати ефективність виробництва, міняти норми трудових відносин, які були закріплені чинним КЗпП ще в 1971 році. Без цього ні МВФ, ні ЄС Україну просто не зрозуміють. А з іншого боку, бізнес ще не відновився після кризи, політики-популісти вже знаходяться в передчутті парламентських виборів 2012 року, одним словом, прийняття нового Трудового Кодексу може виявитися ще більш серйозним випробуванням для української влади, ніж новий Податковий Кодекс. Вихід один - зробити процедуру прийняття цього документа максимально прозорою і демократичною.

Проект Трудового кодексу України був зареєстрований 04.12.2007 за № 1108. Ініціатори законопроекту Хара В.Г., Сухий Я.М. і Стоян О.М. Постановою ВРУ від 20.05.2008 № 283-VI проект Трудового кодексу України був прийнятий за основу.

Читайте також:

Новий Трудовий кодекс: тепер звільнити працівника буде легше

Фельдман: банківське лобі хоче перетворити іпотеку на "фабрику бездомних"

Українців змусять працювати більше за ті самі гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: