FEMEN планує йти на місцеві вибори

Жіночий рух FEMEN розглядає можливість участі в місцевих виборах, які пройдуть 31 жовтня.

Жіночий рух FEMEN розглядає можливість участі в місцевих виборах, які відбудуться 31 жовтня. Про це в ході інтернет-конференції повідомила лідер руху Ганна Гуцол.

"У нас є все для участі у виборах: розум, креативність, довгі ноги. Але немає фінансування. Хоча нас це не зупинить. Ми хочемо зрозуміти, яких результатів можна домогтися на виборах без грошей, але з ідеологією, самовіддачею і творчим підходом до передвиборної кампанії. Ми віримо в політику жіночих грудей", - сказала Гуцол.

З її слів, до їхньої організації виявили інтерес низка політичних партій, але конкретних пропозицій поки не надходило.

Нагадаємо, 10 липня Рада прийняла закон "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів", яким установила, що місцеві вибори проводяться за мажоритарно-пропорційною системою без участі блоків політичних партій.

Відповідно до закону, висувати кандидатів у депутати можуть тільки політичні партії, місцеві організації відповідного рівня яких зареєстровані не пізніше ніж за 365 днів до дня виборів.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав закон; документ направлено президентові Вікторові Януковичу, після підпису якого закон набуває чинності. Низка політиків закликали Президента застосувати право вето до документа. Зокрема, такі заклики пролунали від Марини Ставнійчук і Віталія Кличка.

Читайте також:

Військовим і ув'язненим заборонили голосувати на виборах

Литвин підписав скандальний закон про місцеві вибори

Місцеві вибори паралізують судову систему України

Перед виборами політичні партії продають по мільйону доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: