FEMEN пообіцяли відправити "скота і злочинця" Ландика в тюрму (відео)

FEMEN пообіцяли відправити "скота і злочинця" Ландика в тюрму (відео)

FEMEN розповіли у Швейцарії про Романа Ландика / Фото: You Tube

Активістки жіночого руху на телебаченні у Женеві розповіли про інцидент за участю депутата Луганської міськради Романа Ландика.

FEMEN в прямому ефірі популярного політичного ток-шоу Infrarouge на телеканалі TSR в столиці Швейцарії Женеві розповіли про побиття депутатом міськради Луганська Романом Ландіком Марії Коршунової.

"FEMEN зажадали покарати скота і злочинця Романа Ландика на швейцарському телеканалі TSR. Ефір відбувся 01 листопада у 22.00", - йдеться у підписі до відео, викладеного на сторінці руху femen.livejournal.com.

Представник руху Олександра Шевченко розповіла, що кілька місяців тому в Україні син народного депутата побив жінку в публічному місці - в кафе.

"Протягом півгодини він її бив на очах у всіх присутніх, але, попри це, ніхто його не зупинив, бо всі знали, що це син народного депутата, сам депутат. Дівчина подала заяву в міліцію. Минуло кілька місяців тиску на неї з боку цих депутатів, з боку правлячої партії, і вона відмовилася від своїх заяв і забрала заяву з міліції ", - сказала вона.

Після цього вони встали, розгорнули плакат з написом "Ландика в тюрму", розстібнули куртки, під якими нічого не було, і кілька разів виголосили цей лозунг.

Сівши на місце, вони знову застібнули куртки, і заявили, що незважаючи на такий крок постраждалої, будуть домагатися покарання для Романа Ландіка.

"Ми, як жіночий рух, навіть якщо дівчина забрала заяву, зобов'язуємося посадити цю людину в тюрму", - заявила Олександра Шевченко.

Нагадаємо, раніше батько Романа депутат Партії регіонів Володимир Ландік заявив, що постраждала Марія Коршунова визнала, що того вечора була напідпитку і вдарила до того, як він її зачепив. Потім адвокат Романа Ландика сказав, що "жертва" була п’яною і першою затіяла бійку. 31 жовтня стало відомо, що Коршунова уклала мирову угоду з Ландіком.

Читайте також:

Євротур FEMEN: оголені дівчата влаштували секс-атаку в Парижі

FEMEN провели майстер-клас своїм послідовницям в Швейцарії

Оголені FEMENістки залили кров’ю вхід до зоопарку в Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація