FEMEN привітали ветеранів з Днем Перемоги голими грудьми

Активістки FEMEN роздяглися для ветеранів і розповіли, що беруть приклад із медсестер та жінок-снайперів Великої Вітчизняної війни.

У четвер, 5 травня, біля столичного монумента "Батьківщина-мати" жіночий рух FEMEN провів акцію до Дня Перемоги. Дівчата традиційно оголили груди – цього разу в подарунок ветеранам.

Активістки руху розгорнули плакати "Батьківщина-мати, навчи перемагати" 6-ма мовами і висловили своє захоплення подвигом героїв Великої Вітчизняної війни.

"Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, особливо жінки-ветерани, ми захопленні Вашими подвигами, Вашою красою, Вашою силою духу!", - заявили FEMEN.

Дівчата зізналися, що часто уявляють себе на місці жінок-ветеранів- "на місці турботливої медсестри, холоднокровної снайперші, безстрашної партизанки, невтомних трудівниць тилу".

"Більш за все на світі хотілося б хоч у чомусь бути схожими на Вас у своїх думках, вчинках, прагненнях", заявили активістки руху.

FEMEN пообіцяли з усіх сил боронити Батьківщину, "як від зовнішніх, так і від внутрішніх ворогів". Вони також подякували ветеранам за науку, яка допомагає руху боротися та перемагати.

Зауважимо, що самих ветеранів на акції не було, тому вони навряд чи змогли оцінити подарунок дівчат.

Читайте також:

FEMEN хочуть, щоб їх асоціювали з Україною

У FEMEN переконались "наскільки багато в Україні фашистів"

Постепенно у нас выработалась позиция: "Пошли вы все в жопу!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: