Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
FEMEN: у Кабміні засіли одні гомосексуалісти

Скандальний рух FEMEN закликав жінок "повалити урядовий паханат і рішуче увірватися в політичне життя країни".

Відомий своїми епатажними акціями рух FEMEN заявив, що у Кабінеті міністрів сидять самі гомосексуалісти, і оголосив про створення нової політичної сили, яка захищатиме права жінок.

FEMEN висловив рішучий протест проти планів уряду підвищити пенсійний вік для жінок до 60 років.

"Бажання гомосексуального Кабміну жити за рахунок жінок України невиправдане економічно і огидне морально", - йдеться в оприлюдненій заяві FEMEN.

Активісти руху стурбовані тим, що жінки-політики байдуже поставилися до цієї ініціативи. Водночас вони зауважили, що за роки незалежності в Україні так і не сформувалася жіноча політична культура, адже "жіноча політична еліта рекрутується з фавориток, масажисток, дружин, коханок".

Тому FEMEN закликав жінок "повалити урядовий паханат і рішуче увірватися в політичне життя країни".

"Ми, у свою чергу, оголошуємо війну чоловічій політичній деспотії. Жіночий рух FEMEN заявляє про створення нової політичної сили, здатної стати на захист українок. Ми закликаємо всіх жінок України усвідомити свої інтереси та розділити з нами нашу боротьбу! Українки будемо разом!", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 17 грудня FEMENістки провели біля стін Кабінету міністрів акцію, приурочену до дня народження прем'єра Миколи Азарова.

Дівчина Кровосіся, названа на честь легендарної фрази Азарова про "упирів-кровосісів", намагалася проникнути в будівлю Кабміну з букетом квітів і тортом і вручити їх прем'єру з нагоди свята. Проте охорона уряду не сприйняла таку ініціативу і зупинила костюмований перформанс.

У русі тоді підкреслили, що ця акція була спрямована на боротьбу із засиллям чоловіків в уряді і нагадали про невиконані обіцянки Азарова ввести жінок-міністрів в Кабмін.

Читайте також:

Міліція не пустила до Азарова Кровосісю з квітами

Активістки FEMEN помочилися на Кабінет міністрів

FEMENістки стали голими грудьми проти Путіна: "Кремлевским карликам не дадим"

Гола активістка FEMEN вчила Азарова української мови

Залиште свій коментар

Вибір редакції