FEMEN закликали Клінтон захистити українських жінок

Активістки FEMEN попросили Клінтон умовити Януковича і Азарова змінити своє архаїчне ставлення до жінок.

Жіночий рух FEMEN звернувся 2 липня до державного секретаря США Гілларі Клінтон за допомогою у захисті прав жінок в Україні.

Про це активісти руху заявили у своєму блозі.

"З приходом нової влади на чолі з Віктором Януковичем в Україні утискаються права жінок. Всім відомий сумний світовий рекорд - Кабінет міністрів без єдиної жінки-міністра. Як президент, так і прем'єр дозволяють собі сексистські висловлювання по відношенню до жінок, демонструючи свої архаїчні політичні погляди на роль жінки в суспільстві", - заявили у FEMEN.

Більш того, в Україні з боку влади чиниться тиск на демократичні інституції, громадські організації та ЗМІ. У країні процвітає корупція і цензура, запевняють активістки руху.

"Ми просимо вас під час особистої зустрічі з Віктором Януковичем пояснити йому, що жінки повинні бути не тільки на кухні, але і в суспільному житті і політиці". Навчіть Миколу Азарова уроку демократії: поясніть йому, що в основі реформ лежать консолідовані зусилля обох статей. З патріархальними поглядами нинішніх лідерів демократична Україна приречена на провал", - написали у зверненні до Клінтон члени FEMEN.

Нагадаємо, держсекретар США Гілларі Клінтон знаходиться з офіційним візитом в Україні 2-3 липня.

Вона має обговорити з президентом Віктором Януковичем та іншими офіційними особами розвиток двосторонніх відносин.

На порядку денному також українська ініціатива щодо відмови від запасів високозбагаченого урану. Кілька місяців тому Віктор Янукович оприлюднив цю ідею на міжнародному саміті з питань ядерної безпеки.

Також відомо, що у Києві держсекретар США зустрінеться з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і з керівниками ЗМІ, представниками громадянського суспільства, а також виступить у Київському політехнічному університеті.

Читайте також:

FEMEN зустріли Гілларі Клінтон голими грудьми

Клінтон: двері НАТО відчинені для України

Клінтон попросить Януковича звільнити Хорошковського й Могильова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: