FEMENістки попросили захисту у Хорошковського

Жіночий рух FEMEN звернувся до голови Служби Безпеки України Валерія Хорошковського з проханням захистити їх у зв'язку з погрозами фізичної розправи і тиском. З дівчатами зустрічалися "ліві люди".

Жіночий рух FEMEN вимагає від СБУ надати активісткам захист у зв'язку з погрозами фізичної розправи і тиском через вузи.

Відповідне відкрите звернення адресовано главі СБУ Валерію Хорошковському і поширено в середу 30 червня.

"Жіночий рух FEMEN відкрито звертається до голови Служби Безпеки України Валерія Хорошковського з вимогою надати активісткам жіночого руху FEMEN захист у зв'язку з погрозами фізичної розправи і тиском на активісток через ВУЗи", - сказано в ньому.

Коментуючи слова джерела з оточення Хорошковського про те, що в СБУ вже знають, що з представницями FEMEN зустрічалися "ліві люди", представляючись співробітниками СБУ, а спроби тиснути на активісток - це "провокація" опозиційних діячів і "диверсія", жіночий рух заявляє: "Такі заяви СБУ можуть призвести до того, що якщо хтось із активістів FEMEN буде покалічений чи вбитий, то спецслужба зможе заявити, що це "провокація з боку опозиційних діячів".

У свою чергу, FEMEN вважає, що подібні заяви СБУ свідчать про спробу керівництва спецслужби заздалегідь уникнути відповідальності за свої можливі незаконні дії.

"Ми вимагаємо від голови СБУ Валерія Хорошковського взяти на себе відповідальність за те, що відбувається, і негайно почати розслідування за фактами подібних "провокацій", які ставлять під сумнів як його особистий професіоналізм, так і професіоналізм довіреної йому структури", - заявляє рух.

На думку FEMEN, "єдиний вихід із ситуації, що склалася, - це публічне слідство і покарання винних у переслідуванні громадських активістів".

Раніше, напередодні акції жіночого руху FEMEN проти тиску СБУ на громадські рухи та ЗМІ, лідера FEMEN Ганну Гуцол вивели з квартири й утримували в машині декілька годин люди, які представилися співробітниками правоохоронних органів. Вони вимагали скасувати акцію, погрожуючи розправою.

Крім того, активісткам нібито погрожували виключенням із вузів.

Читайте також:

СБУ зайнялася рухом FEMEN

Активістки FEMEN побили журналістів у центрі Києва

Міліція розігнала акцію голих дівчат під посольством Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: