"Феміністичний" рекорд в українській політиці побили комуністи

Серед депутатів-комуністів кожен 6-й - жінка, тоді як у ПР це співвідношення становить 1:22, а в БЮТ - 1:14.

В Україні при владі перебувають лише 7% жінок. За цим показником українці не дотягують навіть до Білорусі та Росії, а в Євросоюзі взагалі встановлена квота на не менше ніж 35% жінок.

Найбільший бар'єр у фракції Партії регіонів - на 22 чоловіки там одна жінка. У БЮТі - одна на 14. У НУ-НСі - на 10. Так само і в Блоці Литвина – з-поміж 20 депутатів лише 2 жінки.

Якщо подивитися на це все через призму феміністок, то український рекорд б'ють комуністи - серед них кожен 6-й - жінка. Це якщо не рахувати позафракційних - три чоловіки і одна жінка.

"Всі дослідження показують, що якщо жінка є в парламенті, в уряді, то він стає більш стабільним, більш збалансованим, більш практичним", - впевнений директор програм політичного аналізу Центру перспективних досліджень Віктор Чумак.

Через це європейські парламенти віддають жінкам не менш як 40% влади. Як правило, це гуманітарні й соціальні галузі - їх вважають кращими за чоловіків в питаннях материнства й захисту сиріт. Водночас у Франції, наприклад, міністр внутрішніх справ – жінка, а в Іспанії два роки тому шикувала війська вагітна міністр оборони.

Коли українські жінки виборють собі європейські права і змусять чоловіків їх виконувати? Про нечоловічу вітчизняну політику – дивіться відеосюжет ТСН.

Читайте також:

На Азарова подали в суд за дискримінацію жінок

Напівроздягнені феміністки намагалися прорватися в Кабмін

Янукович порадив Тимошенко "йти на кухню і показувати там свої примхи"

За рік кризи Україна встановила рекорд з народжуваності

ВідеоМісце жінки в політиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: