Феміністки влаштували на Майдані акцію проти секс-туризму

Жіночий рух FEMEN влаштував акцію проти секс-туризму в Україні. Активістки вимагали ухвалити закон про кримінальну відповідальність за послуги повій.

Активістки жіночого руху FEMEN провели 18 жовтня у Києві на Майдані Незалежності акцію "Ех, зальотні!" на знак протесту проти секс-індустрії в Україні і заступництва її високопосадовцями.

Дівчата протягнули джип з основними зображеннями "фігурантів секс-мафії": "депутатом, силовиком і сутенером".

"Таким чином FEMEN викрив кришування секс-індустрії високопоставленими особами в одній зв'язці з бандитами, а також їх спроби затягнути ухвалення закону про кримінальну відповідальність клієнтів повії і пролобіювати легалізацію проституції під приводом поповнення бюджету країни", - відзначили організатори акції.

Жіночий рух висуває вимоги визнати проблему секс-туризму в Україні на державному рівні і дати юридичну та моральну оцінку цьому явищу.

Також FEMEN наполягає на забороні у в'їзді в Україну іноземцям, які були помічені в секс-турах. Крім того, серед вимог руху збільшити покарання за сутенерство та звідництво, посилити боротьбу державних структур з секс-мафією.

В організації нагадали, відповідно до українського законодавства розмір штрафу за заняття проституцією становить від 50 до 500 неоподатковуваних мінімумів, покарання за сутенерство - позбавлення волі від 5 до 7 років.

Однак факт проституції складно встановити, тому що для доказу необхідний свідок, який підтвердить факт оплати сексу.

Читайте також:

В Україні будуть саджати на 3 роки за секс із повіями

Депутати пропонують штрафувати за послуги повій

В Криму секс можна купити за стакан соку та прогулянку на яхті

Під Москвою невідомі розстріляли натовп повій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: