Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Феноменальний сумчанин встановив національний рекорд найкращої пам’яті та подумує про світове звершення

Чоловік розвинув здібності мозку до приголомшливого рівня.

Сумський феномен, якого прозвали людиною-комп’ютером, встановив новий національний рекорд. У Всесвітній день числа Пі він запам’ятав і відтворив 23 тисячі його цифр після коми, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

27-річний чоловік хвилювався і переконував, що не користується ніякими підказками, а пам’ять вимагає тиші та концентрації. Для Артема Гаріна цей рекорд став другим: спершу він назвав 10 тисяч цифр, цього разу вже 23 тисячі. Чоловік каже, що всі числа розміщує в голові на імпровізованих полицях, і цій методиці запам’ятовування навчився дев’ять років тому. Все почалося з кафедри фізики Сумського державного університету – на другому курсі студент провалив іспит, однак викладач Василь Нефедченко замість незадовільної оцінки запропонував Артему угоду, що той зможе опановувати про три томи науки за один день. "У студента була одна ніч. І він вивчив повністю три томи", - розповів доцент кафедри електроніки та загальної і теоретичної фізики.

ВідеоФеноменальна пам'ять: сумчанин відтворив 23 тисячі цифр числа Пі

27-річний Артем Гарін двічі рекордсмен України із запам'ятовування та відтворення цифр після коми числа Пі. Останній здобуток – 10 тисяч, цього разу вирішив подвоїти рекорд. Чоловік розповідає, що пам'ять стає в нагоді і у звичайному житті: він ніколи не користується записниками, не копіює інформацію на флешки.

Феноменальна пам'ять: сумчанин відтворив 23 тисячі цифр числа Пі

На іспиті Артем Гарін отримав п’ятірку, чим приголомшив і однокурсників, і викладачів. Відтоді студент почав цілеспрямовано тренувати пам’ять та встановлювати рекорди. До нинішнього готувався два місяці по чотири години на день – і не дарма. "Ми маємо новий рекорд, якого досі не було в Україні", - констатувала керівник Національного реєстру рекордів Лана Ветрова. Перемогу Гарин присвятив улюбленим дружині та дитині.

Чоловік зізнався, що гарна пам’ять стає в нагоді і у звичайному житті, де він ніколи не користується записниками, не копіює інформацію на флешки, адже тримати в голові – це зручно і безпечно, нічого не загубиться і не пошкодиться жодним комп’ютерним вірусом. Про вербування спецслужбами віджартовується, а свою кар’єру підприємця поки міняти не збирається, адже попереду нова мета – світовий рекорд. А це вже 67 тисяч цифр після коми числа Пі, відтворені з пам’яті китайцем. Тож нинішній неймовірний для України рекорд належить перевершити щонайменше втричі. 

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник

Залиште свій коментар

Вибір редакції