Фермерка Вона з 6 розміром грудей йде в президенти у піку Тимошенко

Свинарка на прізвище Вона з 6 розміром грудей побачила гасла "Вона працює" і вирішила балотуватися в президенти України.

Лідія Вона. Фото aratta.org.ua
Лідія Степанівна Вона. Фото надав лідер партії “Селянська Україна” Михайло Притула
Фермерка з села Іршики на Хмельниччині Лідія Вона збирає 2,5 мільйона гривень, щоб балотуватися в президенти України.

Про висування Вона в президенти заявив голова партії "Селянська Україна" Михайло Притула.

"Я знаю Лідію більше двох з половиною років, вона член нашої партії. І Вона переможе, в своєму житті вона і не такі свинарники розчищала. Вона - розумна і активна жінка з вищою освітою, їй 38 років. Все справжнє, 6-й розмір грудей", - описав кандидатку Притула.

На заставу вже зібрано близько 30 тисяч грн. Лідія Вона своїм першим завданням вважає зібрати 2,5 мільйона гривень, які необхідні для участі у виборах.

"Я побачила ці гасла, де сказано, що "Вона працює", і подумала, адже я теж працюю, знаю, як управляти домогосподарством, фермою. Тимошенко навряд чи оберуть другий раз, вона мені не конкурент", - зізналася Вона.

"І взагалі, яке право вона мала використовувати моє прізвище?", - обурилася жінка.

За словами Лідії, унікальне прізвище їй дісталося від чоловіка - колишнього військового, полковника у відставці. Разом, ще за радянських часів, вони були на війні в Афганістані.

Першим своїм указом Лідія Вона збирається звільнити всіх чиновників, які перебувають зараз при владі, а свою команду формувати на конкурсній основі.

"У нас багато розумних і професійних людей, які відсунуті на задній план", - зазначила Вона. Коментуючи слова про свій розмір бюста, Лідія сказала, що її колега по партії дещо перебільшив. "Я струнка жінка і дуже скромна", - запевнила вона.

Лідія Степанівна живе в Іршиках 10 років, працює на агропромисловому підприємстві, де завідує фермою з вирощування свиней, їздить туди на "Форді" Fusion, який купила два роки тому.

Тепер, можливо, головне гасло Юлії Тимошенко "Вона працює" незабаром заграє новими кольорами.

У БЮТ не вважають, що Лідія Вона своєю участю у виборах зведе нанівець рекламну кампанію. "Але це, звичайно, сильний хід наших опонентів. Протиставити йому можна хіба що реєстрацію кандидатом, скажімо, водопровідника на прізвище Томущо", - іронізує депутат від БЮТ Валерій Писаренко.

Михайло Притула заперечив, що діє з відома конкурентів Тимошенко, щоб ефектно перебити її головне гасло "Вона працює".

"Ми самі вирішили скласти конкуренцію БЮТ і використовувати їхнє гасло. Адже вони не за свої гроші оплачують рекламу - це десятки мільйонів, які експропріюють у народу України", - сказав Притула.

Читайте також:

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

Генерал СБУ уявив себе Де Ґоллем і йде в президенти

Тимошенко йде в президенти і радіє, що вибори "на носі"

Автор бігбордів "Окраїно! Пам'ятай ім'я своє" піде у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: