Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фестиваль геїв та лезбійок у Львові зірвався через фальшиву бомбу та радикалів

У Львові представникам секс-меншин не вдалося провести фестиваль

У Львові зірвався "Фестиваль рівності", який планувала провести ЛГБТ-спільнота. Захід довелося припинити через повідомлення про замінування готелю, де зібралися представники нетрадиційної орієнтації та їх прихильники. Учасників фестивалю евакуювали. Про це йдеться в сюжеті "ТСН".

Зазначається, що представники ЛГБТ-спільноти планували провести на проспекті Свободи гру-квест. Однак, туди ж обіцяли прийти і представники радикальних організацій, які погрожували розправитися із прибічниками нетрадиційної сексуальної орієнтації.

У зв'язку з цим, задля уникнення конфліктів між організаціями, Львівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про заборону проведення масових заходів в центрі міста.

Тож, ЛГБТ-спільнота вирішила зібратися в одному з готелів Льова, де також не вдалося провести зібрання через повідомлення про замінування будівлі.  

Учасників фестивалю під охороною поліції вивезли з готелі в автобусі. Представники радикальних організацій кинулися навздогін, жбурляючи в автобус каміння та петарди. Втім, нікого з молодиків не арештували. У поліції це пояснили відсутністю серйозних підстав для затримання, а конфлікт навколо фестивалю прибічників одностатевих стосунків назвали провокацією. 

Організатори ЛГБТ-фестивалю заявили, що усі масові акції повинні відбуватись, а поліція має захищати право громадян на проведення таких акцій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції