Фейки про мережу ботів та $20 тисяч від СБУ: Бабченко викрив абсурдні наміри зламу його акаунтів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Мережу злили нібито листування Бабченка зі Службою безпеки.

У соціальній мережі Вконтакте "злили" нібито переписку з пошти Аркадія Бабченка з СБУ, в якій він домовляється взяти участь у спецоперації за 20 тисяч доларів.

Про це написав сам Бабченко у Facebook.

"На "Мейл.ру". З СБУ. Переписуюсь. З києва до Києва. Так. Це просто чарівно", - прокоментував абсурдність ситуації Бабченко.

Журналіст звернувся і до "кмітливих" авторів "злитого" листування: "До речі, придурки, ви б за три місяці вивчили б чи що. Я не по молоко ходив. По воду. Ідіоти", маючи на увазі помилки у переписці.

Далі Бабченко наводить пост тих, хто взяв на себе відповідальність за злам його пошти і викриття "змови" з СБУ.

У ній "КіберБеркут" стверджує, що добуте ними листування свідчить, що інсценування вбивства Бабченка було сплановане, аби звинуватити ФСБ і Росію в очах світової спільноти. Для самого Бабченка спецоперація була несподіванкою, він усіляко пручався, але згодом погодився взяти участь за щонайменше 20 тисяч доларів. Окрім цього, журналіст нібито очолює агентурну мережу ботів "Ольга".

Так вот зачем они мою почту ломали, оказывается. Час назад на паблике «Сводки от ополчения Новороссии» Вконташе появился...

Опубліковано Аркадієм Бабченком Вівторок, 11 вересня 2018 р.

Раніше Бабченко повідомив, що невідомі зламали його пошту, акаунт у Twitter, ЖЖ та блог на порталі "Сноб". У його Twitter з’явилось повідомлення про те, що його нібито хочуть затримати за "вигаданим звинуваченням у шпіонажі", а у ЖЖ з’явився пост "Моє каяття", де від імені Бабченка приносять вибачення перед Росією.

ВідеоСпецслужби РФ причетні до організації убивства Бабченка та планування терактів в Україні – СБУ

СБУ оприлюднили записи розмов Бориса Германа, якого вважають посередником з організатором з Москви - В'ячеславом Пивоварником. Він домовляється про купівлю зброї, зокрема, протиракетних комплексів "Ігла" та "Фагот", говорить про зацікавленість замовників у дестабілізації обстановки в Україні. Та згадує про фінансування української партії "Розумна сила" напряму з Москви.

Спецслужби РФ причетні до організації убивства Бабченка та планування терактів в Україні – СБУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції