Перейти до змісту
Фейковий секс-скандал: підозрювані отримали арешти, фігурантка їде до мами на день народження

Фейковий секс-скандал: підозрювані отримали арешти, фігурантка їде до мами на день народження

Студентка планує наздоганяти пропущене на навчанні після повернення.

Печерський суд столиці заарештував блогера Олександра Барабошка на два місяці і на цей же строк відправив політтехнолога Володимира Петрова під цілодобовий домашній арешт. Прокуратура закидає їм організацію сексуального скандалу про нібито домагання чиновника Нацполіції до студентки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Петров у суді назвав звинувачення у причетності до скандалу "нісенітницею і маячнею". Барабошко теж заперечує свою причетність до справи. "Намагаються якимось чином мене приписати до цього скандалу, і я думаю, вони довго міркували, на кого повісити цю справу", - сказав блогер.

Відео Сексуальний скандал: ТСН поспілкувалася зі студенткою, яка кілька тижнів не з’являлась на люди

Печерський суд столиці заарештував блогера Олександра Барабошка на два місяці і на цей же строк відправив політтехнолога Володимира Петрова під цілодобовий домашній арешт. Прокуратура закидає їм організацію сексуального скандалу про нібито домагання чиновника Нацполіції до студентки. 

Сексуальний скандал: ТСН поспілкувалася зі студенткою, яка кілька тижнів не з’являлась на люди

До журналістів уперше за три тижні прийшла Наталія Бурейко – дівчина, від імені якої і були написані скандальні дописи. "Я би хотіла більше цього не згадувати. Я зрозуміла, що ні друзям – нікому довіряти нічого неможна. Вже просто хочеться, щоби все закінчилося", - зізналася вона. Студентка пояснила, що за тиждень до опублікування дописів її знайомий Влад запропонував підзаробити близько 5 тисяч гривень. Наталія передала пароль від своєї сторінки невідомому, з яким зв’язувався її друг. Через тиждень на її сторінці з’явився допис зі звинуваченнями правоохоронця Варченка в сексуальних домаганнях. Дівчина запевняє, що була приголомшена побаченим, але замовник пообіцяв усе видалити.

Потім Бурейко побачила з вікна гуртожитка журналістів з телекамерами і разом із хлопцем Ігорем утекла. Невідомий Ілля в той час телефоном наказував тримати усе в таємниці та відімкнути телефон. Наступного ранку Наталія написала заяву до прокуратури: "Мені скинули документ, я і написала". На третій день дівчину і хлопця, що ховались у квартирах друзів, затримали. Наталія та Ігор спершу розповідали легенду замовника, але це не дало результату. "Я розуміла, що я не знаю деталей, і мене розкусили", - розповіла дівчина. Далі силовики почали шукати авторів провокації, а дівчину та її друзів три тижні утримували на орендованих квартирах під охороною. "Перший тиждень – це взагалі був жах. Як без рук – нема ні доступу до інтернету, ні з ким поспілкуватися неможна. По суті, телевізор дивимося. Попросили, щоби нам ігри привезли", - зізналася вона.

Їсти теж підвозили правоохоронці. Напередодні того, як підозрюваних затримали, хлопців відпустили, але Наталю охороняють і досі. Вона каже, що поліцейські показували їй світлини затриманих, але цих чоловіків дівчина не впізнає. І зізнається, що нині їй дуже соромно, найбільше перед  рідними, що живуть на Херсонщині. Вони бачили сюжети по телебаченню, торопіли, але в той же час на прохання доньки до Києва не їхали. "Звинувачую себе за те, що довірилася і дала пароль. Я задоволена, що мене вже відпустили, що я додому поїду, до мами на день народження – буду разом з нею. Дуже скучила", - каже фігурантка скандалу. Найближчим часом Наталя навідає родину, а після повернення обіцяє стати до навчання. Тим часом суд після таємного слухання відправив блогера під варту з альтернативою застави в три мільйони гривень. Політтехнологу обирають цілодобовий домашній арешт.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин