Фігурант "справи педофілів": скандал повністю сфабрикований

Головний фігурант скандальної справи про "депутатів-педофілів" Дмитро Полюхович розповів, що справа повністю сфабрикована, і він навіть знає, ким.

Скандальна справа про педофілію в "Артеку" була повністю сфабрикована.

Про це заявив головний фігурант педофільського скандалу Дмитро Полюхович.

"Це брудний, придуманий і висосанний з пальця скандал, справа сфальсифікована! Мені зрозуміло, хто за цією справою стоїть, хто замовник, хто автор сценарію, хто режисер ... Природно, документального підтвердження у мене немає. Втім, щоб зрозуміти, хто замовник і організатор, достатньо знайти відповіді на питання: чий представник в Україні активно роздував цей скандал? Хто з Лондона підтримував когось на українських виборах?"- заявив він.

За словами Полюховича, спочатку було видно всі нестиковки у звинуваченнях. "Є велика надія, що правда переможе - у всякому разі, як я бачу, слідча група ГПУ намагається вести слідство чесно, об'єктивно і неупереджено", - заявив Полюхович.

Відповідаючи на питання, чому його звинуватили саме в педофілії, Полюхович сказав: "Педофілія - звинувачення, що приводить до спалахів злоби у будь-якої нормальної людини".

За його словами, декому потрібно було знищити конкуруючу політсилу, а тут будь-які засоби гарні. "Звинувачення у педофілії у кого хочеш дах зірве. А тут підвернулася жінка з ідеєю фікс, що всі навколо - "педофіли"... На жаль, це була моя колишня дружина... ", - розповів фігурант справи.

Полюхович зазначив, що "дві експертизи у дітей не знаходять нічого", а третя, проведена через 3 місяці після того, як він останній раз бачив дітей, "щось раптом знайшла".

"Ми з Оленою прожили в шлюбі 15 років, перші 10 років все було непогано. Була нормальна щаслива родина, поки не з'явився молодий коханець Артем Дегтярьов, пов'язаний з Березовським, і якого незрозуміло що цікавило в нашій сім'ї", - розповів він.

Також Полюхович розповів про нардепів-БЮТівців, яких звинувачували в педофілії. Так, Віктор Уколов був свідком на його весіллі, з Сергієм Терьохіним він перетинався, коли в 1990-і роки працював парламентським журналістом, а про існування Руслана Богдана дізнався, сидячи у в'язниці.

"З Паєвським (священик, ім'я якого теж приписували до скандалу, - ред.) ми приятелі. Єдиний, з ким я спілкувався вже як з фігурантом скандалу, так це 72-річний доктор Рат (лікар з "Артека"). Я просив у нього вибачення за те, що його втягнули в мої сімейні чвари, в цей вигаданий скандал", - розповів Полюхович.

15-16 жовтня 2009 року ряд українських ЗМІ оприлюднили прізвища депутатів від фракції Блоку Юлії Тимошенко, нібито причетних до розтління дітей - Сергія Терьохіна, Віктора Уколова, Руслана Богдана. Усі ці депутати категорично спростували свою причетність до цієї справи.

Дмитра Полюховича у травні відпустили з СІЗО під підписку про невиїзд.

Читайте також:

Генпрокуратура не змогла довести причетність депутатів до "справи педофілів"

БЮТівець: зникла мати дітей, скривджених "депутатами-педофілами"

БЮТ: "справу педофілів" збираються закрити

Генпрокурор назвав "справу педофілів" політично роздутою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: