Фігуристи-екстремали та клоуни на ковзанах: до Києва приїхав цирк дю Солей, у якому немає жодної тварини

Дата публікації
Перегляди
4843
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фігуристи-екстремали та клоуни на ковзанах: до Києва приїхав цирк дю Солей, у якому немає жодної тварини

Фото: tsn.ua

Квитки від однієї до трьох тисяч гривень майже розкуплені.

Два десятки фур з технікою, дві тисячі костюмів і близько сотні акробатів з екстремальними фігуристами. Канадський цирк, який не має на шоу жодної тварини, приїхав до Києва. Кожен виступ супроводжує жива музика. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН. 19:30.

Цирк привіз до столиці льодову постановку "Крістал". За сюжетом, дівчинка-підліток, яка не може знайти себе у суспільстві, тікає від проблем, але дорогою у неї під ногами розламується крига і вона провалюється у світ своїх фантазій. 

У шоу виступають артисти з двадцяти п'яти країн світу. Їх цирк шукає на міжнародних спортивних та екстремальних змаганнях, а також влаштовує кастинги. 

"У нас є фігуристи-екстремали, музиканти, які іноді будуть кататися, клоуни на ковзанах...", - розповіла публіцистка шоу "Crystal by Cirque du Soleil" Жані Маллє.

Усі декорації, трампліни, техніку, костюми та, навіть, пральні машини, цирк возить із собою у 21 фурі. Окрім менеджменту, техніків та костюмерів з командою постійно подорожують два терапевти. Але від травм вберегти не може ніхто. 

"У нас 43 артисти і нема дублерів, це не так, як у театрі. Але вони всі міняються ролями. Тому кожен знає роль іншого, і якщо щось трапляється, ми не залишаємося без актора", - додала Маллє.

Цирку дю Солей вже тридцять п'ять років. Це був перший цирк, який відійшов від стандартів і не використовував у шоу тварин. 

До Києва приїхав цирк дю Солей, який ніколи не використовує в шоу тварин

До Києва приїхав цирк дю Солей, який ніколи не використовує в шоу тварин


Кореспондентка ТСН Наталія Гончарова.

 

 

 

 

Наступна публікація