Обіг коштів становив десятки мільйонів гривень.

Податківці викрили конвертаційний центр на Львівщині. Його обіг становив понад 43,1 мільйона гривень.

Як повідомив у соцмережі Facebook перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан, група громадян займалася незаконним формуванням податкового кредиту та переведенням безготівкових грошових коштів у готівку. Ці факти підтвердилися в рамках кримінальних проваджень за ухилення від сплати податків і фіктивне підприємництво.

ВідеоНа Дніпропетровщині викрили конвертаційний центр, що обслуговував підприємства в ДНР

"Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники створили і переоформили на себе і підставних осіб ряд суб'єктів господарювання. Їх реквізити використовувалися для незаконного формування валових витрат реально діючих підприємств шляхом імітації проведення операцій з купівлі товарів і послуг. Окрім того, зловмисники отримували готівкові кошти шляхом реалізації карток на бензин. Надалі готівка поверталася вигодонабувачам за винятком 10-11%", - пояснив Білан схему роботи центру.

За його словами, загальний обіг конвертаційного центру склав понад 43,1 мільйона гривень. "У результаті дев'яти обшуків, проведених за місцем проживання і в автомобілях фігурантів розслідування, було виявлено та вилучено 17 печаток підприємств, комп'ютерну техніку, а також фінансово-господарські документи і чорнові записи, що свідчать про незаконну діяльність. Також заблоковано незаконне формування податкового кредиту на суму 1,3 мільйона гривень", - розповів податківець.

Залиште свій коментар