Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Філарет у Європарламенті помолився за Україну

Частину молитви було виголошено англійською мовою одним з українських священиків, який відправляв службу разом з патріархом.

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет в Європейському парламенті помолився за Україну. 

Служба відбулась сьогодні зранку в невеликій молитовній кімнаті Європарламенту.

Патріарх молився за Україну, за створення єдиної помісної православної церкви, за вселенського патріарха Варфоломія, президента України Петра Порошенка, за Верховну Раду. Він також просив "погубити наміри тих, хто йде на нас", просив захисту від ворогів.

У Брюсселі  Патріарх 2 травня візьме участь у міжнародних конференціях "Ціна російської агресії в Україні: свідчення викрадень, тортур та вбивств", а також "Україна за часів незалежності: погляд Православної церкви Київського патріархату на суспільство, що змінюється". 

Раніше Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет закликав країни-учасниці "мінського процесу" та міжнародну спільноту невідкладно звернути увагу на різке погіршення ситуації з дотриманням права на свободу совісті на території ОРДЛО, зокрема становища релігійних громад УПЦ КП.

ВідеоПатріарх Філарет підтримав звернення Порошенка до патріарха Варфоломія

Створення в Україні єдиної незалежної православної церкви вже сьогодні стане однією з тем дня у Верховній Раді. Там голосуватимуть за звернення до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням визнати незалежність української церкви. Ідею підтримують Патріарх Філарет - від імені церкви Київського патріархату - та Митрополит Макарій - від автокефалії. 

Патріарх Філарет підтримав звернення Порошенка до патріарха Варфоломія

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції