Філарет закликав президента Януковича посприяти об'єктивності судів над Тимошенко та Луценком

Глава УПЦ КП патріарх Філарет написав відкритого листа на адресу президента Віктора Януковича, у якому закликав зробити все можливе для забезпечення об'єктивності слідства у справах Тимошенко, Луценка та ін.

Патріарх Філарет закликав президента Віктора Януковича посприяти об'єктивності у справах проти Юрія Луценка, Юлії Тимошенкою та ін. Про це йдеться у відкритому листі до президента.

"До слідства і судових процесів, які розглядають справи колишніх високопосадовців та політичних діячів - Юлії Тимошенко, Богдана Данилишина, Юрія Луценка, Георгія Філіпчука, Валерія Іващенка, Євгена Корнійчука, Анатолія Гриценка, Анатолія Макаренка, Ігоря Діденка та ін, - прикута особлива увага громадськості. Вони повинні стати своєрідним показником зрілості української держави, її досягнень в утвердженні верховенства права", - ідеться в листі.

Патріарх Філарет звертається до глави держави із закликом "зробити все можливе для Вас - і як для президента України, гаранта дотримання її Конституції і законів, і як для православного християнина, - для того, щоб слідство та судочинство в низці... резонансних справ були максимально об'єктивними і не давали ніяких підстав для сумнівів у їх підсумках".

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко, Юрій Луценко та інші колишні високопосадовці, які перебувають під слідством, неодноразово висловлювались щодо "упередженості" і "необ'єктивності" суддів.

Так, Юлія Тимошенко звернулася до Європейського суду з прав людини щодо неправомірності порушення проти неї кримінальних справ.

Сам Віктор Янукович заявляв, що зробив би все можливе, щоб судового процесу щодо екс-прем’єра Юлії Тимошенко не було б взагалі.

Читайте також:

Янукович: я зробив би все можливе, щоб суду над Тимошенко не було

Янукович побажав Тимошенко успіху в суді

Сьогодні Луценку в суді мають дочитати обвинувачення

 Луценка вигнали із зали суду


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: