Філарет знову заявив, що в пандемії коронавірусу винні брехуни, корупціонери та геї

Філарет знову заявив, що в пандемії коронавірусу винні брехуни, корупціонери та геї

Фото: УНІАН

Почесний патріарх ПЦУ два місяці тому сам перехворів на COVID-19.

Причинами появи нового коронавірусу COVID-19 та світової пандемії є людські гріхи, зокрема корупція, брехня та одностатеві шлюби.

Про це знову, як і навесні, заявив Почесний патріарх Православної церкви України Філарет.

"Варто розуміти, що коронавірус має не природне походження, а людське походження. Так говорять дослідження і вчені. Тобто, коронавірус придумали люди і випустили його. Бог попустив. І виникає питання, чому Бог допустив таке зло, як коронавірус, який захопив собою весь світ? Причому, миттєво. Бог попустив для того, щоб, з одного боку, покарати за різні гріхи, а з іншого – щоб звернути людей до себе. Коли людина страждає від коронавірусу і відчуває, що може померти, чи буде вона звертатися до Бога ? Буде. І, незважаючи на те, що він готовий померти, але померти з Богом. Так ось, для того, аби повернути людей до себе, Господь попускає це, а інших карає за різні гріхи, зокрема й за ці одностатеві шлюби", – зазначив Філарет в інтерв'ю "Українським новинам".

Він перерахував людські гріхи, через які, на його думку, виникла пандемія коронавірусу.

"Гріхів багато. Ну, наприклад, корупція – гріх? Не менший, ніж одностатеві шлюби. Неправда, яка нас оточує також. І за це Господь і карає, щоб ми звернулися до нього. Багаті люди накопичили величезні кошти, а потім один такий діяч захворів, я не буду називати його, і став лікуватися. Він готовий був віддати всі гроші, щоб залишитися в живих. Але гроші віддав і помер. Ось про це не потрібно забувати", — сказав Філарет.

Нагадаємо, у березні, коли світом почав активно ширитися коронавірус, Філарет уже заявляв, що це є карою, зокрема, за одностатеві шлюби.

А у вересні Філарет і сам заразився коронавірусом. Він лікувався в лікарні й отримав негативний тест на COVID-19 16 вересня.

Патріарх Філарет одужав від коронавірусу

Патріарх Філарет одужав від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація