Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фільм "Собачий зуб" - переможець Каннського фестивалю

Головний приз програми "Особливий погляд" 62-го Каннського кінофестивалю здобула стрічка грецького режисера Йоргоса Лантімоса - Kynodontas (варіанти перекладу - Ікла, Собачий зуб).

Фільм грецького режисера Йоргоса Лантімоса - Kynodontas став переможцем "Особливого погляду" Каннського фестивалю.

У фільмі розповідається про батьків, які тримають трьох своїх дітей у заміському будинку, не допускаючи жодних контактів із зовнішнім світом. Дітям пообіцяли, що вони зможуть вийти за високий паркан, який загороджує ділянку, коли випадуть їх ікла. Головні теми картини - брехня, маніпуляція людьми та механізми диктатури.

Програма "Особливий погляд" відбувається паралельно із основною програмою фестивалю, а нагорода в ній вручається за день до закриття фестивалю за "найоригінальніший за ідейним змістом та естетикою фільм, що відображає свіжість кінематографічного погляду".

Приз журі "Особливого погляду" присуджено румунському фільму "Поліція", прикметник (Politist, adjectiv) про поліцейського, який відмовляється заарештувати молоду людину, що поширює наркотики.

Усього в конкурсі "Особливий погляд" брали участь 20 картин, в тому числі і дві російські стрічки - Цар Павла Лунгіна і Казка про темряву Миколи Хомерікі.

У чорно-білому псевдодокументальному фільмі, який створено кінематографістами Німеччини, Австрії, Франції та Італії, розповідається про мешканців протестантського села на півночі Німеччини напередодні Першої світової війни. За словами режисера, знімаючи картину, він намагався зрозуміти причини виникнення тоталітарного суспільства, фашизму, фанатизму і міжнародного тероризму.

Читайте також:

Фільм Тарантіно "Безславні виродки" викликав фурор в Каннах

Фільм "Розірвані обійми" - новий фаворит Каннського фестивалю

Фільм "Антихрист" став головним скандалом Каннського фестивалю

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції