Фільм Турчинова отримав золоту нагороду американського кінофестивалю "Ремі"

Фільм за книгою і сценарієм Олександра Турчинова "Ілюзія страху" став першим повнометражним художнім фільмом з України, який отримав нагороду в США.

На 42-му міжнародному кінофестивалі в Х'юстоні (США), який відбувся 28 квітня, спеціальний приз жюрі "За творчу майстерність" і золоту винагороду "Ремі" отримав український фільм "Ілюзія страху", знятий за книгою і сценарієм першого віце-прем'єр-міністра України Олександра Турчинова.

Це перший повнометражний художній кінофільм з України, який отримав кінематографічну винагороду на фестивалі в США.

Для участі у кінофестивалі було подано більше 4500 заявок, з яких в програму фестивалю було відібрано близько 700 робіт.

В різний час призи фестивалю отримували такі режисери як Рідлі Скотт, Стівен Спілберг, Девід Лінч, Роберт Родрігес, Джордж Лукас, Олівер Стоун, брати Коени.

"Ілюзія страху" в 2008-му році вийшла в широкий прокат в Україні і в Росії. Фільм знятий в Україні, все виробництво і знімальна група картини – українці, в картині знімалися такі українські і російські зірки як Олексій Петренко, Андрій Панін, Олексій Горбунов, Олена Бабенко, Сергій Гармаш, Давид Бабаєв.

Режисер фільму Олександр Кирієнко, отримуючи "Ремі" на церемонії сказав: "Я дуже радий, що нам довелося взяти участь в такому серйозному і великому фестивалі і гідно представити нашу країну серед яскравих і неабияких кіноробіт з багатьох країн світу. Я зняв 8 кіно- і телефільмів, але вперше отримую таку вагому винагороду на великому фестивалі. Дуже приємно, що "Ілюзія страху" отримала високу оцінку саме в США – країні, яка управляє світовою кіноіндустрією. Це заслуга всієї нашої великої команди, яка працювала над фільмом".

Автор сценарію Олександр Турчинов не зміг взяти участь в заходах фестивалю, але так прокоментував його результати:

"Це великий крок для всього українського кіно. Визнання за кордоном показує підвищений рівень конкурентоспроможності всього кіновиробництва в Україні. Думаю, наш невеликий успіх допоможе й іншим українським фільмам надалі ще впевненіше виступати на міжнародних кінофорумах. Винагорода для "Ілюзії страху" - краще свідоцтво того, що ніякі кризи і проблеми не можуть зупинити розвиток українського кіно, і просування української культури".

Турчинов також є автором романів "Таємна вечеря", "Свідоцтво" та ін.

Читайте також:

 Турчинов доручив врятувати "Аріану"

Черновецький готується до завоювання США та Європи

В Києві підпалили дві книжкові крамниці за російськомовні книжки

Турчинов: "латентний диктатор Ющенко" не зможе застосувати силу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: