Фільм, з якого з обуренням пішли студенти у Миколаєві, дозволений Мінкультом

Документальна стрічка розповідає про розвиток подій в березні-квітні 2014 року у так званій "ДНР".

Документальна стрічка "Люди, які прийшли до влади", яку показали слухачам Національного університету імені Сухомлинського у Миколаєві, офіційно дозволена міністерством культури України, повідомляється у випуску ТСН.16:45.

Студентам її демонстрували в рамках фестивалю Докудейз. Режисер фільму стверджує, що його стрічка розповідає, як бойовики захопили владу на Донбасі, маніпулюючи свідомістю людей.

"Мета була - показати дію пропаганди на психологію людей. Я не знав, що буде демонстрація цього фільму. Тим більше, що про те, що там будуть представники цих політичних сил, я дізнався пізніше. Я в жодному разі не погодився б на показ цього фільму, якби знав, що там будуть ці люди", - заявив режисер Олексій Радинський.

Докудейз опублікували офіційну заяву з приводу скандалу. У заяві зазначається, що цей фільм - переможець національної програми, його в рамках Мандрівного фестивалю показували у кількох містах України - Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Сумах та інших - і сприйнято фільм було позитивно. А після показів відбувалися обговорення, що потрібно робити, аби путінська пропаганда не поширювалася на інші області, як тепер має діяти Україна щодо так званих "ДНР" та "ЛНР".

Окремо зазначають, що питання присутності представників "Опоблоку" з ними не узгоджувалося жодним чином.

"Оргкомітет фестивалю та вся команда Docudays UA глибоко засмучені спробою опозиційних політичних сил використати Мандрівний фестиваль. Найближчим часом ми проведемо детальне розслідування та аналіз інциденту, що стався в Миколаєві, і зробимо все можливе, аби уникнути подібних випадків надалі", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, у Миколаєві студенти демонстративно вийшли з показу фільму "Люди, які прийшли до влади". На перших хвилинах стрічки люди називали українських бійців – карателями. Студенти сприйняли початок фільму, як провокацію. Тим більше, що побачили в аудиторії депутатів від "Опоблоку" та членів "Українського вибору".

ВідеоФільм, з якого з обуренням пішли студенти у Миколаєві, дозволений Мінкультом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: